ABB Robotik ve İmalat Otomasyonu, TAYSAD tarafından düzenlenen VII. Bakım Konferansı’na Altın Sponsor olarak katıldı

ABB Robotik ve İmalat Otomasyonu Yerel İş Kolu, bu yıl 9 Aralık 2021 tarihinde VII.si düzenlenen TAYSAD Bakım Konferansına Altın Sponsor olarak hem dijital stand, hem de Key Note Speaker etkinliği düzenleyerek katıldı.

ABB Elektrik Sanayi A.Ş olarak, yaklaşık 4 yıldır Katılımcı üyesi olduğumuz Taşıt Araçları Tedarik Sanayicileri Derneği (TAYSAD) tarafından düzenlenen Bakım Konferansı etkinliği bu yıl ‘’Kestirimci Bakım ve Dijital Dönüşüm’’ teması ile gerçekleşti.

9 Aralık 2021, 10:30 -16:00 saatleri arasında ABB Robotik dijital standında Otomotiv Tedarikçileri ve Genel Endüstri üretim süreçlerinde ihtiyaç duyulan son teknoloji robotlu otomasyon uygulamalarından örneklerin yer aldığı video gösterimleri ile bir çok yazılı döküman ve bilgi paylaşıldı. Aynı zamanda ilgili Robotik Satış ve Robotik Servis uzmanlarıyla birebir görüntülü görüşme imkanınında sunulduğu standda katılımcılar farklı bir müşteri deneyimi de yaşadılar.

12:00 -13:00 saatleri arasında yapılan Key Note Speaker etkinliğinde ; Robotik ve İmalat Otomasyonu Yerel İş Kolu Servis Satış Müdürü Burak TEMELLİ Robotik Servis Çözümleri ve Robotics and Discrete Automation Global Digital Lead Business Line Automotive Václav ŠVUB Factory of The Future sunumları ile hem dijital dönüşüm hem de robotik servis çözümleriyle ilgili son trendler ve teknolojiler ile ABB’nin yeni sunduğu bir çok yeni ürünü öğrenme fırsatı tüm katılımcılara sağlandı.  

Yapılan sunumlarda aşağıdaki konularda katılımcılara detaylı ve son trend bilgiler verildi.

  • ABB Genel ve Robotik Sunumu
  • İnternet Bağlantılı Servisler
  • Kondisyon Bazlı Servis Çözümleri
  • Robotik Servis Portföyü : Bakım Anlaşmaları , Yedek Parça, Saha Servis Hizmetleri
  • Kestirimci ve Önleyici Bakım’da dijital teknolojiler
  • ASTI Otonom Mobil Robot uygulamaları
  • ABB Robot Studio – Gerçek Sanal Devreye Alma
  • Dijital Fabrika Otomasyonu
  • ABB Global Çözüm Merkezleri
  • ABB Türkiye Global Çözüm Merkezi – Gemlik Serbest Bölge – Kaynak ve Kesme Uygulamaları

Robotik ve İmalat Otomasyonu Yerel İş Kolu Servis Satış Müdürü Burak TEMELLİ ayrıca Mart ayında, ITOSB/ Tuzla ‘da açılan yeni Robotik tesisimizdeki mevcut deneyim merkezimizde, Ark Kaynak Uygulaması - 3D Printing PowerPac, Görüntü İşleme Uygulamasi – Flexloader, FlexPicker Toplama Uygulaması – PickMaster, Boya Uygulaması , Kuvvet Kontrolü Uygulaması – Jant Taşlama , Yumi ve SafeMove 2 Hücresi, AR -Artırılmış Gerçeklik , VR-Sanal Gerçeklik , Kolaboratif Robot Uygulamaları ve B&R ürün standlarımız hakkında detaylı bilgiler de vermiştir.

ABB (ABBN: SIX Swiss Ex), daha üretken ve sürdürülebilir bir gelecek için toplumun ve endüstrinin dönüşümüne enerji veren öncü bir küresel teknoloji şirketidir. Elektrifikasyon, robotik, otomasyon ve hareket portföyünü birbirine bağlayan yazılım ile ABB, performansını yeni seviyelere taşımak için teknolojinin sınırlarını zorlamaya devam ediyor. ABB'nin başarısını 130 yıla uzanan mükemmeliyet geleneği ile bugün 100'den fazla ülkedeki yaklaşık 105.000 çalışanı sürdürüyor. www.abb.com.tr

ABB Robotik ve İmalat Otomasyonu, robotik, makine otomasyonu ve dijital hizmetlerde bir öncü olarak otomotivden elektroniğe ve lojistiğe kadar çok çeşitli endüstriler için yenilikçi çözümler sunar. Dünyanın önde gelen robotik ve makine otomasyon tedarikçilerinden biri olarak 500.000'den fazla robot çözümü sağlamıştır. Her ölçekteki müşterilerimizin üretkenliği, esnekliği, sadeliği ve çıktı kalitesini artırmasına yardımcı oluyoruz. Geleceğin bağlantılı ve kolaboratif fabrikasına geçişlerini destekliyoruz. ABB Robotik & İmalat Otomasyonu, 53'ten fazla ülkede 100'den fazla lokasyonda 11.000'den fazla kişiyi istihdam etmektedir. go.abb/robotics

Bağlantılar

Bize ulaşın

İndirmeler

Bu makaleyi paylaş

Facebook LinkedIn Twitter WhatsApp