ABB'nin Robot Podcast'i, sürdürülebilirliği sağlamada robotiğin rolünü keşfetmek için 3. Sezonuyla geri döndü

ABB'nin Robot Podcast'i, sürdürülebilirliği sağlamada robotiğin rolünü keşfetmek için 3. Sezonuyla geri döndü

Haftalık paneller ile sektörden, medyadan ve akademiden yer alan uzmanlar, geleceğin sahip olduğu gelişmeler ile robotikte son teknoloji ve otomasyonun topluma ve iş dünyasına nasıl fayda sağladığının analizlerini yapıyor.

Birinci ve ikinci sezonları, dünya genelinde tüm podcast'lerin dinleyici sayısı açısından ilk yüzde beşinde yer alan ABB, 3. Sezon The Robot Podcast ile geri dönüyor. Robotik ve otomasyon dünyasını derinlemesine keşfetmeye devam eden seri, bunların topluma, endüstriye ve çevreye faydalarına odaklanıyor.

Yeni sezon, 5 Ekim'de Birinci Bölüm ile başlıyor ve robotik ile otomasyonun, artık üretimi ve süreçleri nasıl daha sürdürülebilir hale getirdiğine bir göz atıyor. Gıda üretiminden paket servis paketlemeye, inşaat ve perakendeye kadar robotlar şimdiden büyük bir fark yaratıyor ve önümüzdeki dönüştürücü on yılda daha fazlasını yapma potansiyeline sahipler.

Beş bölümün her biri belirli bir temaya odaklanacak ve bir uzmanlar paneli ile yorumcular, üretim ve süreçleri daha güvenli, daha verimli ve daha sürdürülebilir hale getirmede robotiğin rolünü tartışacak. İngiltere'de BBC ve Channel 4'de düzenli olarak yer alan Fran Scott, sunucu olarak geri dönüyor.

“Acilen sürdürülebilirlik konusunu ele alırken, Üçüncü Sezona ve hatta daha fazlasına geri döndüğümüz için mutluyum. Robotik ve otomasyonun bu alanda çok önemli bir rol oynadığını biliyorum ve bu konuda öncülük eden uzmanları misafir etmeyi ve onların benimle (ve sizinle) her zamankinden daha ilginç bir şekilde fark oluşturma yollarını paylaşmalarını sabırsızlıkla bekliyorum.”

Podcast'lere farklı kanallardan ulaşabilirsiniz veya http://smarturl.it/therobotpodcast ve https://global.abb/group/en/media/podcasts/the-robot-podcast, aracılığıyla The Robot Podcast'e şimdi abone olun, böylece asla herhangi bir bölümü kaçırmayın.

Eğer Birinci ve İkinci Sezonu kaçırdıysanız, önceki tüm bölümleri aynı bağlantıdan izleyebilirsiniz. Robot Podcast, ABB Decoded serisi podcast'lerin bir parçasıdır.

ABB Robot Podcast Yayın Takvimi

center

ABB (ABBN: SIX Swiss Ex), daha üretken ve sürdürülebilir bir gelecek için toplumun ve endüstrinin dönüşümüne enerji veren öncü bir küresel teknoloji şirketidir. Elektrifikasyon, robotik, otomasyon ve hareket portföyünü birbirine bağlayan yazılım ile ABB, performansını yeni seviyelere taşımak için teknolojinin sınırlarını zorlamaya devam ediyor. ABB'nin başarısını 130 yıla uzanan mükemmeliyet geleneği ile bugün 100'den fazla ülkedeki yaklaşık 105.000 çalışanı sürdürüyor. www.abb.com

ABB Robotik ve İmalat Otomasyonu, robotik, makine otomasyonu ve dijital hizmetlerde bir öncü olarak otomotivden elektroniğe ve lojistiğe kadar çok çeşitli endüstriler için yenilikçi çözümler sunar. Dünyanın önde gelen robotik ve makine otomasyon tedarikçilerinden biri olarak 500.000'den fazla robot çözümü sağlamıştır. Her ölçekteki müşterilerimizin üretkenliği, esnekliği, sadeliği ve çıktı kalitesini artırmasına yardımcı oluyoruz. Geleceğin bağlantılı ve kolaboratif fabrikasına geçişlerini destekliyoruz. ABB Robotik & İmalat Otomasyonu, 53'ten fazla ülkede 100'den fazla lokasyonda 11.000'den fazla kişiyi istihdam etmektedir. go.abb/robotics

Bağlantılar

Bize ulaşın

İndirmeler

Bu makaleyi paylaş

Facebook LinkedIn Twitter WhatsApp