Serwis urządzeń, wyłączników oraz rozdzielnic niskiego i średniego napięcia

Jesteśmy jedynym autoryzowanym serwisem ABB w Polsce w zakresie usług niskiego i średniego napięcia, prądu stałego oraz stacji ładowania pojazdów elektrycznych.

Naszym celem jest zapewnienie optymalnej pracy systemów przy obsłudze najwyższej jakości. Kompleksowa oferta usług - od części zamiennych po usługi doradcze i od optymalizacji po wsparcie instalacyjne - pomaga maksymalizować zwrot z inwestycji i dostępność sprzętu przez cały okres eksploatacji.

KONTAKT:
Na mapie obok, znajdują się kontakty do sprzedawców usług serwisowych.

W przypadku awarii lub usterek technicznych, prosimy o kontakt
z serwisem technicznym ABB:

24/7 Serwis Hotline: +48 22 212 50 00

Główne obszary działalności

Serwis Biznesu Elektryfikacji

Każdego dnia, serwis Biznesu Elektryfikacji poprzez świadczone usługi pomaga klientom zmaksymalizować wydajność, obniżyć koszty i zmniejszyć emisję dwutlenku węgla. Zapewnia bezpieczeństwo, ochronę oraz niezawodność aktywów poprzez innowacyjne usługi i technologie, które wydłużają żywotność sprzętu i zapewniają nowe poziomy wydajności operacyjnej i zrównoważonej.

Cykl życia produktu

Zarządzenie cyklem życia (Life Cycle Management, LCM) to proces skutecznej i wydajnej kontroli nad produktami i powiązanymi usługami ABB przez cały cykl ich życia. Celem firmy ABB jest ochrona inwestycji naszych klientów w okresie, który przekracza cykl życia składowych produktów platformy.

Fazy cyklu życia dla produktów średniego i niskiego napięcia

Podział cyklu życia produktu na cztery etapy pozwala ABB i klientom na zarządzanie przechodzeniem ze statusu produktu aktywnego na przestarzały w dłuższej perspektywie czasowej. Dostępność kompletnych urządzeń, części zamiennych oraz rozwiązań dotyczących wymiany lub modernizacji po etapie „aktywnym” sprawia, że przejście następuje płynnie i bezproblemowo.

 

Select region / language