Gwarancja doskonałych usług

Serwis zasilaczy UPS i produktów do kondycjonowania mocy

W firmie ABB rozumiemy, że zaprojektowanie i wyprodukowanie innowacyjnego zasilacza UPS wysokiej jakości to tylko połowa sukcesu. Aby mieć spokojną głowę i uzyskać zwrot z inwestycji odpowiedni dla zakupu zasilacza UPS, takie rozwiązanie musi być prawidłowo zdefiniowane, zainstalowane, uruchomione i konserwowane.

Właśnie dlatego ABB tak mocno inwestuje w infrastrukturę wsparcia przed- i posprzedażnego oraz oferuje kompletny zakres usług swoim klientom w całym okresie pracy zasilacza UPS.

“„Do Twoich usług” 24 godziny na dobę

Niestety nie możemy zagwarantować, że podzespoły zasilacza UPS marki ABB nigdy nie będą sprawiać problemu, ponieważ jak każdy inny sprzęt do ochrony zasilania taki system zawiera pewne podzespoły elektryczne i elektroniczne, których żywotność jest określona. Możemy jednak zagwarantować, że regularne kontrole w ramach konserwacji wykonywanej przez przeszkolonych inżynierów firmy ABB zminimalizują lub całkowicie wyeliminują potencjalne problemy powodowane przez takie podzespoły. Gwarantujemy również, że komórka firmy ABB zajmująca się serwisem będzie zawsze aktywnie zarządzać kontrolami w ramach regularnej konserwacji zasilacza UPS marki ABB oraz będzie szybko i profesjonalnie reagować na wszelkie nagłe wezwania serwisowe 24 godziny na dobę i 365 dni w roku przez cały okres eksploatacji tego systemu.

Loading documents

Interested in knowing more about our offerings? Simply contact us!

Select region / language