Global site

ABB web sitesi çerezler kullanır. Burada kalarak çerezlere izin veriyorsunuz. Daha fazla bilgi edin

ABB’nin statik şalter portföyü

Kırk yıl önce, Cyberex, statik transfer anahtarını icat ederek güç dağıtımında devrim yarattı. O zamandan beri, Cyberex diğer üreticilere göre daha fazla ünite kurdu. Bu deneyimden ve müşterilerimizin gereksinimlerinden SuperSwitch®4  geliştirilmiştir.

Her şeyden önce arızaya dayanıklı mimariyle tasarlanan SuperSwitch®4kritik yüklerinizi kesintiye uğratan tek nokta hatasının bulunmamasını sağlar.
Patentli transfer algoritmamızla birleşen yenilikçi dijital sinyal işleme özelliğimiz, en uygun güç kaynağınızı her zaman yüke bağlı tutabilmenizin anahtarıdır. Sağlam elektrik bileşenleri, 1,5 milyon saat olarak tahmin edilen ortalama arızasız süre ile benzersiz güvenilirlik sağlar. SuperSwitch®4 olağanüstü tasarımı, kullanım kolaylığı ve servis kolaylığı ile güç dağıtımının güvenilirliğini yeniden tanımlıyor.

Mission Critical (MC) ve Zero Footprint (ZF), ortak bir çıkış dağıtım aygıtları grubunu besleyen iki kaynak kullanarak yedekli çalışma sağlar. Cyberex SuperSwitch®4 Dijital Statik Transfer Şalteri (DSTS) ve bir Cyberex güç dağıtım ünitesinin (PDU) entegrasyonuyla, MC serisi, farklı ekipman yükleri ve maksimum büyüme için en yüksek düzeyde kişiselleştirme sağlar.

Bu sayfayı görmek için

Ürününüzü seçin

Öne Çıkanlar, Güç Koruması hakkında daha fazla bilgi

Sunulan diğer güç koruma çözümleri