Mükemmel servis garantiniz

UPS ve güç düzenleyiciler için servis

ABB'de yenilikçi ve kaliteli UPS tasarlamanın ve üretmenin, işin yalnızca yarısı olduğunun farkındayız. Sizi rahatlatmak ve satın aldığınız UPS’in hakkettiği yatırım geri dönüşünü sağlamak için UPS'inizin doğru bir şekilde tasarlanması, kurulması, devreye alınması ve bakımı gerekir.

Bu nedenle ABB, satış öncesi ve sonrası destek altyapısına büyük yatırım yapıyor ve UPS’lerin tüm çalışma ömrü boyunca müşterilerine geniş kapsamlı hizmetler sunuyor.

“24 saat hizmetinizde

Ne yazık ki, ABB marka UPS'inizin hiçbir zaman bileşen sorununa maruz kalmayacağını garanti edemeyiz, çünkü tüm güç koruma ekipmanlarında olduğu gibi, sınırlı çalışma ömrüne sahip bazı elektriksel ve elektronik bileşenler içerir.
Garanti verebileceğimiz şey ise ABB’nin eğitimli mühendisleri tarafından yapılan rutin bakım denetimlerin, bu tür bileşenlerin neden olduğu olası sorunları en aza indireceği veya ortadan kaldıracağıdır. Ayrıca, ABB'nin servis organizasyonunun ABB UPS'inizin rutin bakım denetimlerini her zaman proaktif bir şekilde yöneteceğini ve tüm çalışma ömrü boyunca tüm acil servis aramalarınıza yılda 365 gün 7 gün 24 saat hızla yanıt vereceğini garanti edebiliriz.

Loading documents

Tekliflerimiz hakkında daha fazla bilgi edinmek ister misiniz? Bizimle iletişime geçin!

Select region / language