PCS100 UPS-I

ABB’nin ticari ve endüstriyel uygulamalar için tasarlanan endüstriyel UPS’i PCS100, 150 kVA'den 3 MVA'e kadar güç değerlerine sahiptir..

 

Endüstri için tasarlandı

ABB PCS100 UPS-I, güç kalitesi olaylarına karşı koruma sağlayan ve modern endüstriyel işlemlere sürekli güç kaynağı sunan yüksek performanslı, yüksek verimli bir UPS sistemidir. Endüstriyel uygulamalar (işleme, makine, robotik, sürücü ve motorlar) için tasarlanan ABB'nin endüstriyel UPS’i PCS100, duruşları önleyen kesintisiz bir güç kaynağı sağlar.

Güç kalitesi olaylarından korunma

Gerilim çökmeleri, yükselmeleri ve kısa kesintiler, genellikle elektrikli ve elektronik cihazların arızalanmasına neden olan yaygın olaylardır. Bu tür olaylar kritik kontrol işlemlerinde meydana geldiğinde, tesisin tamamen kapanmasına neden olabilirler. PCS100 UPS-I bu sorunları çözmek için tasarlanmıştır. Sağlam, tek çevrimli bir UPS olup, ultra kapasitör veya batarya enerji depolaması kullanarak hassas yükleri gerilim çökmeleri, gerilim darbeleri ve kesintilere karşı korumak için kullanılır. Alternatif çözümlerden daha düşük toplam sahip olma maliyeti, PCS100 UPS-I'i yüksek performanslı, verimli bir UPS sistemi haline getirir.

Yüksek kullanılabilirliğe sahip sağlam tasarım

Zorlu elektrik ortamları genellikle modern endüstrilerde bulunur. Modüler inverter yapısı ve arızaya karşı emniyetli elektro-mekanik bypass, PCS100 UPS-I'ın en yüksek sistem kullanılabilirliğini sunmasını sağlar. Küçük boyutlar ve servis kolaylığı ile birlikte, bu düşük bakım gerektiren, yüksek verimli endüstriyel UPS, tüm güç koruma uygulamaları için ideal çözümdür.

Destek veya satış bilgisine mi ulaşmak istiyorsunuz?

Loading documents

Sunulan diğer güç koruma çözümleri

Select region / language