PCS120 MV UPS

Çok megawattlı güç koruması için tasarlanan yeni nesil orta gerilim UPS. Devrim niteliğindeki ZISC mimarisine dayanan PCS120 MV UPS, kritik güç tesislerinde daha yüksek güvenilirlik ve daha yüksek verimlilik için esnek bir çözüm sunar.

 

Orta Gerilim

Alçak gerilimden (AG) orta gerilim (OG) seviyesine geçiş, büyük kritik güç tesislerinde güç koruması için doğal bir ilerlemedir. Yaklaşım, iki ana avantaj sunar. Güvenilirliği arttırır ve kritik enerji tesisi kurulması ve işletilmesine yönelik maliyetleri azaltır.

Daha büyük korumalı yük bloklarına sahip OG tasarım yaklaşımı, daha düşük pano sayısı ve orta gerilim sistemlerinin çalışma kültürü sayesinde daha fazla güvenilirlik elde edilir.

Güç korumasını OG seviyesinde kurmak, bu gerilimdeki düşük akımlar daha küçük kablolar ve düşük kayıplarla sonuçlandığından enerji açısından en verimli yapılandırmayı sağlar.

Empedans (Z) İzole Statik Dönüştürücü ZISC

ABB ZISC, devrim niteliğindeki yüksek performanslı, yüksek verimli güç düzenleme ve kesintisiz güç kaynağı mimarisidir. Çok çeşitli şebeke gerilimi olaylarına karşı koruma sağlar ve sürekli temiz güç besler.

ZISC mimarisi, yüksek performanslı ABB güç dönüştürücüleriyle birleştirilmiş bir izolasyon hattı reaktörüne dayanmaktadır. Gelişmiş kontrolle desteklenen bu basit yaklaşım, sınıf lideri verimlilikle benzersiz güvenilirlik ve performans sağlar.

İzolasyon hat reaktörü aracılığıyla elektrik şebekesinden ayrılan güç dönüştürücüler, enerji depolarına devir yaptırmadan, harmonik ve gerilim dengesizliği dağıtım şebekesi sorunlarını sürekli olarak düzenler ve filtreler. Yük yönündeki arızalar ve diğer dinamik reaktif akım talepleri gibi yük ile ilgili olaylar, ZISC'nin yüksek aşırı yük kapasitesi ile yönetilir.

İzolasyon hat reaktörü ve kuplaj trafosu orta gerilimde uygulanır; buna karşın güç dönüştürücüler ve enerji depolaması alçak gerilimdedir ve böylece bakımı kolaylaştırır.

ABB ZISC, çok çeşitli modern enerji depoları ile birlikte birkaç saniye ile birkaç dakika arasında otonomi sunar.

Destek veya satış bilgisine mi ulaşmak istiyorsunuz?

Servis
Loading documents

Sunulan diğer güç koruma çözümleri

Select region / language