DPA 250 S4 (Modüler)

Marketin Yüksek Verimli UPS’i


DPA S4, sıfır duruş süresi ve düşük TCO (toplam sahip olma maliyeti) isteyen, sürdürülebilirliğe katkı sağlamak isteyen kuruluşlar için en iyi çözümü sunan, yüksek verimli, modüler bir UPS cihazıdır. DPA S4, küçük ve orta ölçekli veri merkezleri gibi kritik, yüksek güç yoğunluklu bilgi işlem ortamlarının sürekliliğini ve verimini makimum düzeye çıkarmak için özel olarak tasarlanmıştır.

DPA S4, trafosuz IGBT dönüştürücüleri gelişmiş özellikleri sayesinde Market standartlarını tekrar belirliyor. Bu dönüştürücüler, UPS’in modül seviyesinde kendi pazarında lider %97,6’lik bir verimlilik sağlamak üzere interleaving kontrolü içeren üç seviyeli topolojiye sahiptir. Bu yüksek verimlilik, işletme maliyetlerini düşürmesinin yanında, sürdürülebilirliğe büyük bir katkı sağlar.

DPA S4 online çift çevrimli modüler kesintisiz güç kaynağı, en son teknolojik yenilikleri bünyesinde barındırır. Bu modüler UPS, merkezi olmayan paralel mimariye (DPA) dayanmaktadır. Yani her bir UPS modülü, bağımsız çalışma için tüm işlevsel birimlere sahip olan, pratik olarak tek başına bir UPS'dir. Bu durum UPS içerisindeki tek nokta hatasını tamamen ortadan kaldırdığından dolayı, DPA; piyasadaki diğer modüler UPS çözümlerine kıyasla sistem güvenilirliğini en üst seviyeye çıkarır.

Destek veya satış bilgisine mi ulaşmak istiyorsunuz?

Öne Çıkanlar

Fazlasını keşfedin

Doküman tarayıcı

Sunulan diğer güç koruma çözümleri

Select region / language