Rüzgâr enerjisi üretim ve entegrasyon sektörü için danışmanlık

Rüzgâr çiftliği geliştiricileri ABB’nin yüksek performanslı rüzgâr enerjisi çözümlerine güvenir. Projelerde hangi teknolojinin kullanılacağı kararından çok daha önce, bu çözümlerin altını dolduran konseptlerin şekillenmiş olması gereklidir.

ABB’nin danışmanlık birimi kritik sistem planlama, fizibilite çalışmaları ve tesise özel muhtelif analizleri, rüzgâr çiftliğinin tasarımının erken aşamalarında yapar. Güç toplamakta gerekecek komponentler, kısıtlayıcı koşullar ve şebeke bağlantı stratejisi gibi faktörler bir çiftliğin başarısında önemli rol oynayabilir. ABB’nin rüzgâr ve şebeke uzmanları üretim olanaklarının verimli ve azami olmasını sağlamakta yardımcı olabilir.

Bir rüzgâr çiftliğinin potansiyelinden tam olarak yararlanmanın da ötesinde, ABB şebeke bağlantısı ve şebeke kurallarını karşılamakta kapsamlı bir yaklaşım geliştirir. Elektrik dağıtım altyapıları alanındaki onlarca yıllık deneyimimiz, rüzgâr çiftliğinin onay, test ve kesin kabul süreçlerinde yardımcı olabilir. Reaktif gücün doğru kullanılması, sistemin etkileri ve şebekeye beslenen azami güç gibi alanlarda engin deneyime sahibiz. ABB’nin danışmanlık hizmetleri ayrıca güvenilirlik/kullanılabilir durumda olma optimizasyonu ve maliyet/risk analizleri de yapmaktadır.

  • Bize ulaşın

    Web talebinizi iletin biz size ulaşalım

    Bize ulaşın
Select region / language

Çok izlenen bağlantılar