Global site

Strona ABB używa ciasteczek (cookies). Pozostając na stronie wyrażasz zgodę na używanie ciasteczek zgodnie z naszą polityką. Więcej

Zarządzanie energią

Urządzenia Smart Home zwiększają efektywność energetyczną

Produkty Smart Home nie tylko sprawią, że Twoje życie będzie bezpieczniejsze, wygodniejsze i przyjemniejsze. Pomogą Ci również oszczędzać energię i pieniądze. Stworzenie inteligentnego domu, który optymalizuje sposób i czas wykorzystywania energii poprzez podłączenie urządzeń domowych do systemu umożliwiającego sterowanie nimi z dowolnego miejsca za pomocą smartfonu. Z pewnością pozytywnie wpłynie na Twój domowy budżet i środowisko.

abb-smarter-home-energy-blind-control-292x195px_new

Sterowanie żaluzjami

Wprowadź nasze rozwiązania do zarządzania żaluzjami w swoim inteligentnym domu, a będą one efektywnie współdziałać z oświetleniem, ogrzewaniem i klimatyzacją w celu uzyskania jeszcze większej efektywności energetycznej. 

» NASZE PODSTAWOWE ROZWIĄZANIA

» NASZE INTELIGENTNE ROZWIĄZANIAabb-smarter-home-energy-everything-off-292x195px_new

Funkcja „Everything-off”

Chcesz wyjść z domu, ale nie masz pewności, czy wszystkie lampy są wyłączone? Dzięki zastosowaniu inteligentnej funkcji „Everything-off” możesz wyłączyć wszystkie lampy w domu za pomocą jednego naciśnięcia przycisku. 

» NASZE ROZWIĄZANIAabb-smarter-home-energy-heating-air-condition-292x195px_new

Ogrzewanie i klimatyzacja

Dzięki inteligentnemu systemowi grzewczo-chłodzącemu codziennie możesz cieszyć się optymalną temperaturą w każdym pokoju swojego domu. Pozytywny efekt uboczny? Systemy są ekologiczne i energooszczędne, więc jednocześnie chronią środowisko i Twój portfel.

» NASZE PODSTAWOWE ROZWIĄZANIA

» NASZE INTELIGENTNE ROZWIĄZANIA

abb-smarter-home-energy-ev-charging-292x195px_new

Ładowanie pojazdów elektrycznych

Wystarczy, że podłączysz samochód do urządzenia oferowanego przez ABB, a następnego dnia Twój pojazd jest gotowy do drogi. Twój inteligentny dom staje się jednym systemem, począwszy do własnej produkcji energii przy użyciu paneli słonecznych, przez magazynowanie zebranej energii aż do wykorzystania jej do naładowania samochodu – oto Twoja własna ekologiczna energia wytworzona w 100% przez Twój dom.

» NASZE ROZWIĄZANIA

 

Dlaczego ABB?

Dbamy o Twoją przyszłość, tworząc pionierską technologię mającą pozytywny wpływ na stan środowiska.

Dowiedz się więcej

 

Kanały RSS