Smarter Home

 

Zaprojektowany, by ułatwić Ci życie

Wyobraź sobie, że już dziś mieszkasz w inteligentnym domu z przyszłości, wyposażonym w rozwiązania smart home zapewniające komfort, bezpieczeństwo, modny wygląd i energooszczędność. ABB Ability™ bez przeszkód zrealizuje ten scenariusz w każdym budynku mieszkalnym łatwiej niż kiedykolwiek. Wszystkie inteligentne funkcje: sterowanie żaluzjami i roletami, oświetleniem, ogrzewaniem, klimatyzacją czy domofonem, zaprojektowane są tak, aby ułatwiać życie swoim użytkownikom. Zarządzanie sercem domu może odbywać się zdalnie jednym dotknięciem przycisku na tablecie lub telefonie, np. gdy siedzisz sobie wygodnie w fotelu albo odpoczywasz z dala od domu.

 

 Twoje doświadczenie Smarter Home 3D


Odkryj naszą ofertę produktów, przeglądając aplikację 3D Smart Home. Sprawdź, jak działa środowisko bazujące na rzeczywistości wirtualnej.

» Dowiedz się więcejRozwiązania Smarter Home – stworzone dla Ciebie

Rozwiązania Smarter Home mogą pozytywnie wpłynąć na Twoje codzienne życie, czyniąc je bezpieczniejszym i łatwiejszym. Dlatego oferujemy rozwiązania, które będą idealnie dopasowane do Twojego domu i Twoich wymagań.

» Dowiedz się więcejDlaczego ABB?

Wierzymy, że w przyszłości będziemy mogli osiągnąć więcej przy mniejszym nakładzie pracy i energii. Zasilamy świat w sposób zrównoważony. Dzięki naszej technologii przyszłość jest w zasięgu Twoich rąk. Oferujemy produkty, które są inteligentniejsze, bezpieczniejsze, bardziej niezawodne i przeznaczone dla każdego.

Serwis i narzędzia

Dowiedz się więcej

Select region / language