Przejdź przez życie bezpiecznie

Technologia Smart Home dla bezpiecznego domu

Twój dom jest nie tylko Twoją twierdzą, ale również największą inwestycją. Z tego powodu dbanie o jego ochronę jest priorytetem. Dzięki rozwiązaniom Smart Home możesz teraz podnieść IQ swojego domu i uczynić go bezpieczniejszym.

 

abb-smarter-home-security-door-communication-292x195px_new

System domofonowy

Inteligentny system domofonowy stanowi najważniejszy element inteligentnego domu. Nie tylko umożliwia wchodzenie do domu i wychodzenie z niego, ale również monitoruje, kto znajduje się przed domem, gdy znajdujesz się poza nim. Dzięki systemowi domofonowemu ABB-Welcome możesz zawsze mieć pod kontrolą strefę okołodrzwiową, bez względu na to, gdzie jesteś – wystarczy dostęp do smartfonu. Nasza rodzina produktów pozwala na odblokowywanie drzwi za pomocą jednego dotknięcia, a dzięki naszym modułom kamer istnieje możliwość wpuszczania do budynku wyłącznie pożądanych osób.

» NASZE ROZWIĄZANIAabb-smarter-home-security-weather-monitoring-292x195px_new

Monitorowanie pogody

Jedną z najbardziej przewidywalnych rzeczy w życiu jest nieprzewidywalność pogody. Dzięki naszej stacji pogodowej nie musisz sprawdzać pogody za oknem. Teraz możesz zobaczyć, co dzieje się na zewnątrz, siedząc we własnym, ciepłym domu. Żaluzje można podnieść w momencie, gdy zaczyna się burza, lub ustawić je zgodnie z temperaturą panującą na zewnątrz. Do warunków pogodowych może zostać dostosowane nawet ogrzewanie, a wszystkie dane można kontrolować z poziomu smartfonu.abb-smarter-home-security-presence-simulation-292x195px_new

Symulacja obecności

Chcesz mieć pewność, że Twój dom jest dobrze chroniony podczas Twojej nieobecności? Rozwiązania Smart Home dokonają symulacji Twojej obecności w domu, dzięki czemu poczujesz, że zostawiasz go w dobrych rękach. Z łatwością stworzysz scenariusze, które ożywią Twój dom. Podnoszenie żaluzji rankiem, włączanie oświetlenia wieczorem, włączanie i wyłączanie telewizora – możliwości są wręcz nieograniczone.

abb-smarter-home-security-movement-detection-292x195px_new

Wykrywanie ruchu

Czujniki ruchu stanowią stały element większości inteligentnych domów i systemów bezpieczeństwa. Zamontowanie naszych inteligentnych czujników ruchu jest niczym wyposażenie domu w jego własne oczy i uszy. Szeroka oferta produktów zapewni Ci poczucie bezpieczeństwa zarówno wewnątrz, jak i na zewnątrz budynku. 

abb-smarter-home-security-panic-switch-292x195px_new

Przycisk napadowy

Wyobraź sobie, że budzisz się w środku nocy po usłyszeniu dziwnego hałasu. Dzięki przyciskowi napadowemu nie musisz się niczego obawiać. Jednym ruchem palca sprawisz, że cały dom i ogród zostanie oświetlony jaskrawym światłem. To łatwy sposób na uniknięcie nieproszonych gości. 

abb-smarter-home-security-overvoltage-protection-292x195px_new

Zabezpieczenie przeciwprzepięciowe

„Smart” nie oznacza tylko połączenia różnych urządzeń. „Smart” to zapewnienie ochrony urządzeń domowych, takich jak telewizor, lodówka czy komputer. Nasze produkty chronią nie tylko przed uszkodzeniem mienia czy utratą danych, ale również przed pożarem i obrażeniami osób znajdujących się w budynku. 

abb-smarter-home-security-window-monitoring-292x195px_new

Monitorowanie okien

Twoje drzwi frontowe są już zabezpieczone przed włamaniem. Ale co z oknami? Przez nie również łatwo dostać się do Twojego domu,  dlatego też odpowiednie zabezpieczenie jest w tym wypadku szczególnie istotne. Czujniki okienne kontrolują bieżące położenie klamki okiennej. W razie jakiejkolwiek zmiany położenia klamki przesyłają komunikat alarmowy.

Dlaczego ABB?

Bezpieczeństwo jest dla ABB priorytetem. Nasze produkty i rozwiązania chronią ludzi i urządzenia w domach, biurach, zakładach i miejscach użyteczności publicznej. Chronimy każdego – od dzieci do pracowników.

Dowiedz się więcej

 

Select region / language