Możesz żyć zgodnie z własnymi upodobaniami

Szeroka gama rozwiązań ABB zapewnia odpowiedni wybór produktów, które sprawią, że Twoje życie stanie się łatwiejsze i bezpieczniejsze.


Nie ma znaczenia, czy przeprowadzasz się do nowego mieszkania, zbudowałeś nowy dom, czy właśnie remontujesz stary. Oferujemy różnorodne systemy, które pomogą uczynić twój dom wygodniejszym, wartościowszym i inteligentniejszym.

Wzornictwo

Łączniki oświetleniowe i gniazda elektryczne

Element designu w Twoim wnętrzu

Odkryj szeroką gamę wzorów, kolorów, wykończeń i funkcji oraz znajdź najlepsze rozwiązania oparte na innowacyjnej technologii. Wprowadź nowoczesne wyłączniki oświetlenia do swojego domu i pozwól im odpowiednio podkreślić indywidualny design Twojego wnętrza.

» NASZE ROZWIĄZANIA

 

Oferowane systemy

ABB-free@home®

Automatyka domowa łatwiejsza niż kiedykolwiek

System ABB-free@home® został dostosowany specjalnie do wymagań inteligentnych budynków mieszkalnych. Idealnie nadaje się zarówno do nowych budynków, jak i do budynków restaurowanych. Żaluzje, oświetlenie, ogrzewanie, klimatyzacja lub domofon to elementy domu, którymi z łatwością można sterować i które bez problemu da się dostosować do własnych potrzeb. Funkcji dostępnych w poszczególnych urządzeniach można używać pojedynczo lub w połączeniu z innymi. Oznacza to, że użytkownik może określić rodzaj i liczbę funkcji, które będą w sposób inteligentny sterować jego domem. Dostępna jest również opcja późniejszej zamiany wybranych funkcji.

» NASZE ROZWIĄZANIA

 

ABB i-bus® KNX

Twój dom potrafi mówić. W Twoim języku.

System ABB i-bus® KNX sprawdza się szczególnie dobrze jako rozwiązanie dla nowych budynków, w których można zainstalować wysokowydajny, przyszłościowy i rozszerzalny system. Rozwiązanie ABB i-bus® KNX, jako standard międzynarodowy, cechuje wyjątkowa elastyczność: System oferuje nieustannie rosnącą różnorodność modułów, dzięki czemu może być rozbudowywany bez żadnych ograniczeń. Wszystkie funkcje można ponadto dostosować w późniejszym czasie. 

» NASZE ROZWIĄZANIA

 

ABB-Welcome

Inteligentny domofon to bezpieczny dom

System komunikacji domofonowej ABB-Welcome jest dostępny jako indywidualne rozwiązanie, ale można go również w elastyczny sposób łączyć z systemem ABB-free@home® lub ABB i-bus® KNX. Różnorodne rozwiązania wnętrzowe i zewnętrzne zapewniają wyższy poziom bezpieczeństwa i komfortu w przestrzeni okołodrzwiowej w Twoim domu.

» NASZE ROZWIĄZANIA

Dowiedz się więcej

 

Select region / language