Global site

Strona ABB używa ciasteczek (cookies). Pozostając na stronie wyrażasz zgodę na używanie ciasteczek zgodnie z naszą polityką. Więcej

Napędy i sterowniki programowalne do zastosowań wiertniczych

Bezpieczne, pewne i skuteczne wiercenie

Wiemy, jak istotna jest maksymalizacja czasu pracy urządzeń wiertniczych. Aby uzyskać pożądany efekt, prace związane z wierceniem muszą być efektywne i bezpieczne dla operatorów. Opracowaliśmy nieduże i kompaktowe rozwiązania, które nadają się do wielu z omawianych zastosowań. Nasza oferta obejmuje napędy AC niskiego i średniego napięcia o zmiennej częstotliwości, sterowniki programowalne, HMI i silniki. 

Aby pomóc odbiorcom w udoskonalaniu ich rozwiązań wiertniczych, stworzyliśmy kompletne pakiety ofertowe, które uzyskały odpowiednie certyfikaty. Posiadamy stosowne świadectwa dla wszystkich naszych napędów przemysłowych AC niskiego napięcia i niektórych napędów AC niskiego napięcia ogólnego zastosowania wyposażonych w silniki dostosowane do pracy w obszarach zagrożonych wybuchem. Pozwala to odbiorcom na zaoszczędzenie czasu potrzebnego na prace projektowe i uzyskanie świadectw i zezwoleń. 

Zoptymalizowana prędkość. Kontrola dynamicznego momentu obrotowego. Wydajność. Wszystko ma znaczenie dla efektywnych prac wiertniczych. 

 

W skrócie

  • Ponad trzydzieści lat doświadczeń w pracy z rozwiązaniami wiertniczymi 
  • Wysoka sprawność w trybie pracy przerywanej 
  • Możliwość doboru licznych akcesoriów
  • Kompletne zestawy z certyfikacją
  • Specjalne napędy do maszyn obróbczych pracujących w trudnych warunkach

Szukasz wsparcia lub informacji sprzedażowej?

Produkty

Loading documents