Tüm ihtiyaçlarınızı karşılamak üzere ölçeklendirilmiş tam uyumlu çözüm

Değişken hızlı sürücüler veya diğer otomasyon ürünlerine yatırım yaparken değerlendirilecek birçok şey vardır. Sonunda, hem kısa vadeli yatırım hem de uzun vadeli mülkiyet bedelini düşünerek iyi bir şekilde bilgilenerek doğru bir karar verebilmeniz gerekir.

Biz tüm bunları düşündük. Yeni tam uyumlu sürücü portföyümüzün arkasındaki fikir basittir: bir sürücü ve sağlanan hizmetler süreçlerinize, kullanıcılarınıza, iş ve çevre hedeflerinize ne kadar iyi uyarsa, getirdiği faydalardan ve yatırım getirisinden o kadar çabuk yararlanmaya başlarsınız.

Tam uyumlu sürücü portföyünün temeli, mimarisinde yatmaktadır. Sürücü aynı yazılım platformunu, araçları, kullanıcı arayüzlerini ve opsiyonları paylaşır. Oysa, en küçük su pompasından en büyük çimento fırınına ve bu ikisi arasında yer alan her şeyde optimum bir sürücü vardır. Bir sürücüyü kullanmayı öğrendiğinizde, portföydeki diğer sürücüleri kullanmak kolaydır

Şimdiden, tam uyumlu portföyümüz geniş bir sürücü ve hizmet yelpazesi sunuyor. Ürün yelpazemiz sürekli büyüyerek ihtiyaçlarınızı tam olarak karşılamak için daha fazla esneklik ve kurulu sisteminizi yönetmek için daha fazla kolaylık sağlar. Yerel ve küresel, şimdi ve gelecekte.


 

İnsanlarla tam uyumlu

İster bir prosesin tamamını yönetiyor olun, isterse tek bir motor-sürücü uygulaması etrafındayken olsun konforlu ve güvenli hissetmeniz önemlidir.< Sürücünün özellikleri ve sunduğu hizmetler, sizlere sürücüyü devreye alma, izleme ve bakım yapma konusunda yardım ederek prosesin beklediğiniz gibi çalışmasını sağlayacaktır.

Tam uyumlu sürücüler portföyündeki sürücü kullanıcı arayüzlerinin aynı olması, sürücülerin günlük çalışmasını kolaylaştıran pek çok özellik sağlayacaktır. Bu özelliklerle ince ayar yapıp sürücü çalışmasını analiz edebilir, sihirbaz-tipi asistanlar ve hazır üretim kontrol makroları kullanarak sürücüyü hızlı bir şekilde devreye alabilirsiniz. Sürücüyü kendi anadilinizde çalıştırabilir ve çalışma ortamınız ile alakalı bilgilerle özelleştirebilirsiniz. Dâhili ve sertifikalı güvenlik özellikleri, sadece sizi güvende tutmakla kalmaz, aynı zamanda önceden belirlenmiş güvenlik limitleriyle prosesi devam ettirerek makineleri ve çalışma ortamını korur.


 

Proseslerle tam uyumlu

Bir elektrik otomasyonunu mevcut veya yeni bir işleme entegre etmek kolay bir iş değildir. Sürücü boyutu ve bağlanabilirlikten sürücü performansı, motor tipi, muhafaza gereksinimleri ve belgelendirmeye, birçok şeyi dikkate almanız gerekir. Bu liste uzayabilir. Yanlış bir seçim gereksiz karmaşıklık yaratabilir ve sorun çözerken zaman kaybedebilirsiniz.

Ödün vermek zorunda değilsiniz. İster motor gücü, gerilimi, muhafaza derecesi veya fieldbus bağlantısı olsun, isterse potansiyel olarak patlayıcı ortamlar için motor-sürücü paketi olsun, sizin için doğru sürücüye sahibiz. PC araçlarımız, sürücü boyutlandırması konusunda size yardım eder ve potansiyel enerji tasarruflarını hesaplar. Dünyanın dört bir yanındaki uzmanlarımız ve değer sağlayıcılarımız, en uygun sürücü ve hizmeti seçmeniz için yardım etmeye ve tavsiye vermeye hazırlar.

İşletmenizle tam uyumlu

Bir işletmeniz var ve yaptığınız yatırımların buna değer katması lazım. İşinizin önemini biliyorsunuz ve işinizi yürüten tedarikçilerden ve ürünlerden de profesyonel destek ve hizmetler konusunda aynı bağlılığı ve tavrı bekliyorsunuz.

Yerel satış birimimiz veya yetkili değer sağlayıcılarımızla iletişime geçin ve kendi gözlerinizle görün. Çalışanlarımız kendilerini işlerinizin sorunsuz ve kârlı yürümesine adamışlardır. Sizinki gibi işletmelerle on yıllar boyunca çalışarak kazandığımız deneyimi sunuyoruz. Ürün yelpazemiz, otomasyon ve güç teknolojilerini geniş bir çapta kapsar. Yaşam döngüsü portföyünün tamamı size ihtiyacınız olan hizmetlerin doğru bileşimi için seçenekler sunar. İster yerel ister küresel ölçekte çalışın, küresel satış ve destek ağımızla size 7/24 destek sunabiliriz

Çevreyle tam uyumlu

Dünyanın enerji talebi gittikçe büyüyor. Otomasyon, hayatımıza her gün daha da fazla dâhil oluyor. Aynı zamanda çevre üzerindeki etkimizi azaltmak için bilinçli kararlar almamız gerekiyor. Elektrikli motorlar dünyadaki elektriğin %28'ini kullanır. Ancak, bunların en fazla %10'u değişken hızlı sürücülerle donatılmıştır. Değişken hızlı sürücüler bir motorun hızını düzenleyebilir ve çoğu uygulamada enerji tüketimini %30 ila %50 ve ekstrem durumlarda %90 oranında düşürebilir. On yıllardır sürücü teknolojisini iyileştirip geliştiriyoruz. Kurulu sistemlerimiz sadece 2014 yılında yaklaşık 445 TWh enerji tasarrufu sağladı, bu 110 milyondan fazla hanenin yıllık tüketimine eşdeğer.

Tam uyumlu sürücü portföyü, enerji verimliliği sorununu çözmeye hazır en son teknolojimizdir. Sürücüler, uygulamanıza optimum enerji kullanımı için ince ayar yapabileceğiniz dâhili özelliklerle donatılmıştır. PC araçlarımız, uygulamanızdaki potansiyel enerji tasarruflarını hesaplamaya yardımcı olur ve uzmanlarımız sizi ziyaret ederek çevre ve işletme amaçlarınıza yönelik uygun bir çözüm önerebilir.

Tam uyumlu sürücü portföyü

  • Bize ulaşın

    Web talebinizi iletin biz size ulaşalım

    Bize ulaşın
Select region / language