Çok standartlı DC hızlı şarj istasyonları

Terra 54, Avrupa ve Kuzey Amerika'da en çok satılan 50 kW DC şarj istasyonu Terra 53'ün üst versiyonudur. Artan elektrikli araç (EA) batarya kapasitelerini destekleyen Terra 54, 200 - 500 V'ta tam 50 kW'lık sürekli şarj sağlarken Terra 54HV, 200 - 920 V arası araçları desteklemektedir.

ABB 20kW DC şarj istasyonu düşük maliyetli çok standartlı bir çözümdür ve ağır bir şebeke bağlantısı gerektirmez. Bu nedenle Terra şarj cihazının birçok konumda kurulumu kolaydır ve mevcut herhangi bir AC yavaş şarj şebekesinin yanına kolayca kurulabilir. Elektrikli bir aracı 30-120 dakika içinde şarj eder.


Başlıca faydaları

Terra 54, tüm EA şarj standartlarını desteklediği için piyasadaki tüm elektrikli araçlara (şarj edilebilir hibritler de dahil) hizmet verebilen bir EA hızlı şarj cihazıdır:

  • Combined Charging System (CCS 1.0 and CCS 2.0)
  • CHAdeMO (ayrıca Tesla Model S, X ve Roadster'ı adaptörle şarj etme)
  • Type 2 AC şarj (43 kW’a kadar!)


Terra 54HV (Yüksek Gerilim), spor arabalar (Porsche Taycan gibi), elektrikli otobüsler ve diğer ağır taşıtlar gibi yüksek gerilim bataryaları ile donatılmış araçları da şarj etmek için tasarlanmıştır.

Şarj cihazı, tüm kullanıcılara kusursuz ve güvenli çalışma sağlayacak şekilde tasarlanmıştır. Bu, benzin istasyonları, perakende mağazalar ve ofisler dahil (IEC 61000 EMC Sınıf B'ye uygunluk nedeniyle) yerleşim bölgelerine kurulumu mümkün kılar.

Şarj cihazı, ABB Ability™ bulutuna bağlanarak dijital uçtan uca çözümün avantajlarından yararlanır:

  • Piyasaya sunulan tüm yeni elektrikli araçlarla uyumluluğu sağlayan sık yazılım güncellemeleri sayesinde tamamen geleceğe hazır
  • 7/24 uzaktan destek, teşhis ve sorun giderme sayesinde piyasadaki en yüksek güvenilirlik ve kesintisiz çalışma süresi

Başlıca özellikleri

  • Bataryaların 200-500 V (Terra 54) veya 200-920 V (Terra 54HV) arasında şarjı
  • Endüstriyel ve yerleşim alanları için IEC 61000 EMC Sınıf B sertifikalı (benzin istasyonları, perakende satış mağazaları, ofisler vb.)
  • Daha kolay kullanım ve daha stabil tutuş için yeni sofistike konektör yuvaları

Teklifimiz

Servisler ve Araçlar

Ürünler ve Dosyalar

Ürün tarayıcı
Dosyalar
Loading documents
Select region / language

Çok izlenen bağlantılar