Şarj cihazlarını gerçek zamanlı olarak izleyin ve yönetin

ABB’nin tarayıcı tabanlı Web araçları, ekipmanlarını izlemek ve işletmek için şarj altyapısı operatörlerine gerçek zamanlı durum bilgileri ve kullanım istatistikleri sağlayan çevrimiçi yönetim araçlarıdır.

ABB 3 adet Web aracı sunar: Driver Care, Payment management ve Charger Care

Driver Care 
DriveDriver care, şarj şebekesinde izleme ve raporlama işlemleri için en uygun araçtır. İşletme yazılımı olmayan operatörler tarafından veya işletme yazılımına ek bir izleme aracı olarak kullanılabilir.

Payment Management
Payment management, operatörlerin ödeme terminaline sahip şarj cihazlarında ödeme seçeneklerini yapılandırmasını sağlar. Çıkış başına fiyatlandırma ayarlanabilir ve ödeme terminalini yapılandırılabilir. Operatöre, her şarj cihazı için günlük tüm ödeme işlemlerine dair tam bilgi verilir.

Charger Care
Charger Care, kendileri veya üçüncü taraf kaynakları aracılığıyla hizmet veren operatörler için gelişmiş bir servis aracıdır. OCPP tarafından desteklenenden daha geniş bir veri kümesinden yararlanarak uzaktan tanılama ve sorun giderme sağlar. Birçok durumda bir saha ziyaretini önleyebilecek, böylece onarım süresini azaltacak ve işletme maliyetlerini en aza indirebilecek gelişmiş uzaktan onarım faaliyetlerine izin verir.


Servisler ve Araçlar

Select region / language

Çok izlenen bağlantılar