Bilinçli ömür sonu hizmetleri

Şarj cihazlarımız yüksek kaliteli parçalarla üretilmiştir ve sağlam bir tasarıma sahiptir. Bu, bir şarj cihazının ömrünün tamamen dolmasının daha uzun zaman alacağı anlamına gelir. Şarj cihazlarız dünyanın başka bir yerinde kendine ikinci bir şans bulabilir.

Herhangi bir durumda şarj cihazınızın servisinizi bitiriyor veya onu belki de daha yeni bir modelle değiştiriyorsanız, şarj cihazınızı bize geri göndermeniz her zaman mümkündür. İade koşulları müzakerelere tabidir.

Çoğu durumda, şarj cihazı, geri gönderildikten sonra ömrünü tamamlamaz. BB'nin geniş ağı, şarj aleti veya bileşenlerine ikinci bir hayat sunma şansını arttırır. Kuşkusuz, ürünlere başka bir fırsat vermek çevreye ve topluma fayda sunmaktadır.

Bir ürünün gerçekten ömrünün dolduğu birkaç durumda ABB, ürünün yerel kanunlara göre güvenli ve bilinçli bir şekilde imha edilmesine özen gösterir.

Herhangi bir yedek parça sipariş ettikten (ve kullandıktan) sonra orijinal parçaları ABB'ye iade etmek mümkündür. Çoğu durumda bir geri ödeme alabilirsiniz. Şartlar ve koşullar için yerel servis temsilcinize danışın.

Select region / language

Çok izlenen bağlantılar