Kolay

ABB Ability™ Electrical Distribution Control System’in kullanım kolaylığı, entegre ve tak-çalıştır mimarisi sayesinde bir mihenk taşı haline geliyor. Devreye almak için ne mühendislik ne de özel bir destek gerektirir; böylece kullanıcılar, birçok bileşene sahip bir enerji izleme ve yönetim sisteminin maliyet ve zaman alıcı kurulumundan kurtuluyor.

Müşteri ihtiyaç ve uygulamasına göre, kullanıcı sistemini ABB Ability™ Electrical Distribution Control System’e bağlamak için iki yapılandırma arasında seçim yapabilir: dahili veya harici. Dahili yöntem için Emax 2 devre kesicisine kartuş tipi modül (yenilikçi Ekip Com Hub) eklenmelidir. Harici yöntem ise sadece bir Ekip E-Hub modülünün DIN rayına monte edilmesini gerektirir.

Ardından, Ekip Connect devreye alma yazılımı sistemi kuracak ve ABB Ability™ Electrical Distribution Control System’i birkaç adımla etkinleştirilecektir:

Bağlantı kurulduktan sonra, platforma erişimi birkaç tıklama ile diğer kullanıcılara da, ortaklar ve personel gibi, açmak mümkündür. ilgili tesisteki rollerine göre her birine görevler ve yetkiler sağlanabilir.

ABB Ability™ EDCS, kullanıcıya aradıkları binlerce parametreden türetilen tüm bilgileri sunarak, onu işinde yönlendiren, sezgisel ve çekici bir grafik arayüzüne sahiptir. ABB Ability™ Electrical Distribution Control System platformundaki tüm işlemler basit olup maksimum sonucu almanızı hızlandırır.

Diğer özellikleri keşfedin

Select region / language