Kontrol

ABB Ability™ Electrical Distribution Control System, müşterilerine sadece iyileştirme oranını belirleme konusunda destek vermekle kalmaz, aynı zamanda güç tepe noktası kontrolü, enerji yönetimi ve talep-yanıt uygulamaları için etkili stratejinin uzaktan uygulamasında da yardımcı olur.

Power Controller özelliği Ability™ Electrical Distribution Control System ve Emax 2 Power Manager’ı birleştirerek yük yönetimini basit, doğru ve uzaktan yapılabilir hale getirir. Kullanıcılar hedeflemek istedikleri güç talebini haftalık, günlük veya saatlik hassasiyette uzaktan ayarlayabilir. Cezaları engelleme ve enerji tasarrufu, öncelikli olmayan yük taleplerini yük atma/yük alma yöntemiyle basitçe kısıtlayarak garanti edilir.

Alert Center kullanıcılara bir tesis gözlemcisi sağlar. kullanıcılar, ihtiyaçlarına ve müdahale planlarına göre uyarıları tekil ölçüm ve cihaz seviyesinde özelleştirebilir. Üstelik, kilit personele her an hızlı bir şekilde harekete geçmesini bildirebilir: bildirimler, seçilen alıcılara kısa mesajlar ve/veya e-posta yoluyla gönderilir. Bu şekilde ABB Ability™ EDCS, elektrik sistemlerini her zaman otomatik olarak kontrol etmeyi, anormal durumları belirlemeyi ve proaktif olarak performansı eski seviyesine getirmeyi mümkün kılar

Diğer özellikleri keşfedin

Select region / language