LEAP - Kullanım Ömrü Analiz Programı

SACE Yeni Emax, X1 ve Emax 2 için Önleyici Bakım Programını keşfedin.


LEAP, yeni nesil ABB Açık Tip Devre Kesiciler için yeni bir önleyici tanı analiz programıdır.
Üretim kaybı veya sağlık ve güvenlik yönetmeliklerinin ihmali gibi sonuçlarla karşılaşmaktansa arıza önlemeye yatırım yapmak, birçok işletmenin temel kaygısıdır. Arızanın başarılı bir şekilde önlenmesi, şirketin uzun vadeli rekabet gücünü koruyup korumamasında fark yaratabilir.

LEAP'in amacı müşteriye Saha Servis Mühendisinin müdahalesinin öncesinde ve sonrasında cihazın sağlık durumunu gösteren ve gelecekteki bakım faaliyetleri ile ilgili çok önemli tavsiyeler içeren eksiksiz bir rapor vermektir. Komple analiz, ABB'nin gelişmiş ve patentli yazılımı tarafından yapılır.
 

LEAP programı hakkında daha fazla bilgi edinin

LEAP basit denetim
LEAP denetim
LEAP bakım
LEAP + PMP
Online ve ücretsiz Önleyici Bakım Programı

Müşteri, online kayıt yaptıktan sonra (LEAP BASİT DENETİM), LEAP aracının özel online kısmına erişim için bir kullanıcı adı ve şifre alır.
Müşteri, devre kesici hakkında birkaç bilgi girer (çalışma sayısı, uygulaması, çevresel şartlar vs.).
Devre kesicinin sağlık analizi kullanıcının e-posta adresine yollanır. Devre kesicinin sağlık durumunun tahmini ve LEAP aracının potansiyelini vurgulamak için rapor tamamen teorik ve istatistiksel bir bazda hazırlanır. 

Basit Denetim için kaydolun!

Denetim programı için ABB Servisi

Bir ABB Servis Satış temsilcisi, çeşitli anketler yapmak ve daha doğru bir LEAP analizi elde etmek için müşterinin işyerini ziyaret edecektir.
Açma ünitesinden gelen bilgiyi (Ekip Connect yazılımı ile) ve de uygulama ve devre kesici işletimi ve çevresel koşulları hakkında manuel olarak elde edilmiş birkaç veriyi kullanarak, LEAP yazılımı ile detaylı bir rapor sunmak mümkündür.
Müşteri, devre kesicinin gerçek zamanlı sağlık durumuyla beraber e-posta üzerinden raporu alır.

Rapor, sahada toplanan tüm bilgilerle oluşturulur; devre kesicinin ilerleyen yaşlanmasını gösteren 4 renkli alanın uygulamalara, çevreye ve kullanım koşullarına göre farklı boyutları bulunur.

Komple denetim için kaydolun!

ABB Saha Servis Mühendisi, müşterinin iş yerinde bir bakım faaliyeti gerçekleştirir. Müşteri, kurulum koşulları hakkında tüm bilgilerin ve gerçekleştirilen bakım faaliyetlerinin listesinin bulunduğu komple bir rapor alır.

Tüm LEAP raporlarında bulunan yaşlanma eğrisi, devre kesicinin müdahale öncesi ve sonrası durumunu gösterir. Rapor, ayrıca gelecekte önerilen bakım faaliyetlerine dair bir liste içerir.
Önleyici Bakım Programına (PMP) entegre edilmiş LEAP, müşteri için en iyi çözümdür.

Hedefli ve programlı bakım ABB tabanlı servisin katma değerinin kanıtlarını müşteriye hızlı bir şekilde sunar. Grafik, her bakım faaliyetinin zamanla devre kesicinin ömrünü nasıl geliştirdiğini göstermektedir.
Müşteriler, cihazın ömrünü uzatarak ve bu sayede planlanmamış kesinti ve istenmeyen kapanma risklerini azaltarak maliyetlerini en aza indirebilir.
 

Linkler ve indirilebilirler

  • Bize ulaşın

    Web talebinizi iletin biz size ulaşalım

    Bize ulaşın
Select region / language