Kontejnerové řešení E-House

E-House je kontejnerové řešení rozvoden pro vysoké i nízké napětí a bateriové úložiště. Toto řešení je kompaktní, přemístitelné, modulární a předem otestované. Integrované řešení E-house vede k menší složitosti a celkově kratší době realizace zakázky a uvedení do provozu.

Řešení typu Plug & Play. Kontejnerová rozvodna E-House je námi navržená, postavená a otestovaná. Díky tomu zajišťujeme vysoký stupeň funkčnosti a spolehlivosti E-House. Předtestování v našem výrobním závodě vede ke zkrácení doby instalace a celkového uvedení do provozu.

E-House je cenově výhodnou alternativou ke klasickým rozvodnám. Jako zákazník těžíte z optimalizované plochy, kompaktním rozměrům E-House, standardizovaného Plug & Play řešení a kratšího přípravy projektu a celkového uvedení do provozu. Krom CAPEX nákladů šetříte i OPEX náklady.

Sestavené z komponentů ABB. K vybavení E-house využíváme naše komponenty. Jedná se o VN rozváděče UniGear, NN rozváděče MNS či NeoGear, ochrany Relion, řídící systém Zenon Energy Edition. Veškeré rozvodnice, včetně jejich vybavení a mnoho dalšího.

Vhodné pro všechny typy průmyslu. E-House nachází uplatnění v datových centrech, energetických úložištích, výrobě energie z obnovitelných zdrojů, ve zpracování ropy a plynu, těžebním a zpracovatelském průmyslu. 

Větší technologické celky tvořené E-House prvky. Do širokého portfolia E-House patří i celky pro větší počet budov. Portfolio EcoFlex slouží k rozsáhlým jednorázovým návrhům pro specifické projektové aplikace. EcoFlex je typicky instalován na vyvýšené pilíře, nebo přímo nad podpovrchové kabelové šachty. E-House je možno navrhnout také jako řešení montované na návěs kamionu.

E-house

E-house

E-house

S naším E-House získáte:

  • Plug & Play řešení
  • Kompletní řešení od jednoho výrobce
  • Úsporu nákladů (CAPEX i OPEX)
  • Časovou úsporu při realizaci projektu a UVDP
  • Vyšší bezpečnost

Informace

Související

Výběr přístrojů a dokumentace

  • Kontaktujte nás

    Pošlete prosím svůj dotaz a my vás budeme kontaktovat.

    Kontaktujte nás
Select region / language