Ochranné terminály pro digitální rozvodny

Naše ochrany zabezpečují Vaše dodávky elektrické energie

Elektrizační soustava dnes představuje vysoce komplexní systém. Nároky na tuto soustavu přitom neustále rostou. Rozvojem obnovitelných zdrojů a decentralizací elektrické soustavy se potřebujeme spolehnout na bezchybný chod energetické sítě. Společně s celkovou digitalizací elektrické soustavy vznikají nové výzvy, které se společností ABB úspěšně zvládnete.

Systémy chránění jsou nezbytné pro elektrizační soustavu, ale i provozovatele sítí, výrobce elektřiny a průmyslové podniky všech odvětví po celém světě.

Řada Relion® jsou nejmodernější ochrany společnosti ABB. Naše ochrany se nasazují ve všech oblastech energetiky – od výroby přes přenos, transformaci až po distribuční sítě.

Ochrany ABB jsou ideální pro ochranné, řídicí, monitorovací a měřicí aplikace v energetických systémech.  Řada Relion® je plně kompatibilní se standardem IEC 61850. Tento standart zajišťuje také jednodušší integraci do řídících systémů.

Dosud po celém světě bylo prodáno více, než 1 milion těchto ochranných terminálů. S našimi produkty a službami jsou spokojení zákazníci v ČR i po celém světě. Zařaďte se mezi ně i vy.

Nabídka ochran

Související nabídka

Odkazy

Loading documents
  • Kontaktujte nás

    Pošlete prosím svůj dotaz a my vás budeme kontaktovat.

    Kontaktujte nás
Select region / language