Ochranné terminály

ABB je jedním z předních světových dodavatelů produktů pro řízení a chránění rozvodných zařízení. Naše zařízení se nasazují ve všech oblastech energetiky – od výroby přes přenos, transformaci až po distribuční sítě.

Ať už se jedná o tradiční ochranné terminály nebo úplné digitální rozvodny, naše produkty a systémy jsou nasazeny v nejnáročnějších prostředí včetně námořních a pobřežních průmyslových zařízení, nebo dolech, papírenských a petrochemických závodech. S našimi produkty a službami jsou spokojení zákazníci v ČR i po celém světě.

Rozsáhlé portfolio technologií, produktů, služeb a řešení společnosti ABB nabízí efektivní řešení pro automatizaci rozvoden a celé energetiky. Naše řešení vyvinutá na základě nejnovějších norem IEC 61850 a standardů pro kybernetickou bezpečnost spojují maximální konektivitu s bezpečností a efektivitou.

Vývoj směrem k distribuované výrobě energie, nabídce nových služeb a propojení odvětví přináší nové výzvy. Digitalizace a decentralizace neuvěřitelným tempem mění podobu energetického trhu. Společnost ABB přichází s nabídkou chytrých řešení, díky nimž mohou provozovatelé sítí s pomocí cenných informací využívat veškeré výhody digitálních produktů, řešení a služeb, které zlepšují provoz sítí všech velikostí. Tento přístup přináší vyšší energetickou i ekonomickou účinnost, zajišťuje vyšší spolehlivost a odolnost i vysokou míru udržitelnosti.

 

Stáhnětě si prezentaci o ochraných terminálech ↓

Nabízíme

Loading documents
Select region / language