Vzduchem izolované rozváděče vysokého napětí

Primární a sekundární rozváděče pro napěťové hladiny do 40,5kV.

Vzduchem izolované rozváděče, které je možné použít v široké škále aplikací od průmyslu přes distribuci až po speciální použití např. pro datová centra, těžební plošiny, námořní a jaderné aplikace apod. Veškeré produkty jsou navrženy a testovány podle norem IEC, ANSI, CSA, ENA, GB, GOST a dalších.

Primární vzduchem izolovaný rozváděč UniGear ZS1

Vlajková loď rozváděčů ABB z Brněnského výrobního závodu. Řada rozváděčů UniGear ZS1 pro primární distribuci představuje díky rozsáhlému množství různých typů panelů a možnostem jejich přístrojové výbavy ideální řešení pro průmyslové aplikace, velké elektrárny, námořní aplikace, infrastrukturu a mnoho dalších s požadavky na jmenovité hodnoty napětí do 25kV a proudu do 4000A. S inovativním řešením UniGear Digital, bude vaše rozvodna připravena na budoucnost.

Sekundární vzduchem izolovaný rozváděč UniSec

Pro sekundární aplikace nabízí ABB inovativní řadu rozváděčů UniSec s širokou možností volby panelů s odpínači, odpínači s pojistkou, vypínači, výsuvnými vypínači apod. S plnou podporou senzorové technologie a nejmodernějších ochranných terminálů splňuje tento rozváděč náročné požadavky nejrůznějších aplikací s požadavky na jmenovité hodnoty napětí do 25kV a proudu do 1250A.

Proč ABB?

  • Výrobky navrženy se zvláštním důrazem na provozní spolehlivost a bezpečnost personálu
  • Snadná instalace, inteligentní řešení připravené na budoucnost
  • Trvale udržitelný rozvoj díky důrazu na použití materiálů vhodných na pozdější recyklaci
  • Celosvětové zastoupení s garancí rychlého servisního zásahu

Nabízíme

Showing offering for:

Zjistěte více - (EN)

Dále nabízíme

Loading documents
  • Kontaktujte nás

    Pošlete prosím svůj dotaz a my vás budeme kontaktovat.

    Kontaktujte nás
Select region / language