Komory próżniowe średniego napięcia oraz bieguny zalewane

Komory próżniowe są montowane w części bieguna, jako podstawowy element budowy wyłącznika próżniowego o parametrach znamionowych do 40.5 kV, 3150 A, 63 kA.

Technologia próżniowa jest obecnie dominującą techniką łączeniową w średnim napięciu. Doskonała funkcjonalność wraz z zwartą budową jest szczególnie decydująca, ponieważ określa to całkowite rozmiary całego wyłącznika. Bieguny wyłącznika próżniowego są zalewane w specjalnej żywicy, co sprawia, że są szczególnie wytrzymałe i jednocześnie chronią komory próżniowe ABB przed uderzeniami, kurzem, wilgocią i uszkodzeniami zewnętrznymi. Aktualnie nie ma jeszcze bardziej skutecznej formy ochrony.

Zakres produktów:

  • Komory próżniowe dla wyłączników próżniowych o napięciach znamionowych od 12 do 40.5 kV oraz znamionowym prądem wyłączalnym do 63 kA, oraz komory próżniowe dla rozłączników i styczników próżniowych od 7.2 do 24 kV.
  • Bieguny zalewane dla napięć znamionowych do 40.5 kV, prądów znamionowych do 3150 A oraz znamionowych prądów wyłączalnych do 50 kA. Asortyment jest uzupełniony o bieguny dla aplikacji napowietrznych włączając ochronę przed promieniowaniem UV.

Dlaczego ABB?

  • ABB jest liderem w tym segmencie na globalnym rynku
  • Zwarta konstrukcja i wszechstronność użytkowania spełniają wymagania sieci średniego napięcia w różnych krajach świata
  • Spełniają wymagania dla linii kolejowych oraz innych specjalnych aplikacji

Nasza oferta

Szukasz wsparcia lub informacji sprzedażowej?

Loading documents

Produkty powiązane

Select region / language