Global site

Strona ABB używa ciasteczek (cookies). Pozostając na stronie wyrażasz zgodę na używanie ciasteczek zgodnie z naszą polityką. Więcej

Zaawansowane usługi serwisowe dla urządzeń średniego napięcia

Dokładne określenie najbardziej opłacalnego sposobu postępowania opiera się na wywiadzie zarządzania aktywami, w których najważniejsze jest odpowiednie działanie w odpowiednim czasie

 

Urządzenia średniego napięcia w sieciach dystrybucyjnych można łatwo obsługiwać przez wiele lat i nadal będą w dobrym stanie pod warunkiem, że użytkowane są w odpowiednich warunkach i odpowiednio konserwowane. Dokonując doposażenia i modernizacji można dodatkowo wydłużyć ich czas życia. Naprawa lub jednocześnie modernizacja starej rozdzielni czy podstacji modułowej pozwalają również na uzyskanie równie dobrych rezultatów.

Prawdziwym wyzwaniem jest wdrożenie właściwych działań w odpowiednim czasie. ABB może wspierać zarządzanie aktywami, dbać o rzeczywistą kondycję sprzętu i zdefiniować nowe funkcje do spełnienia na dziś i w przyszłości. Zmianie głównie ulegają obszary, które są związane z bezpieczeństwem, monitorowaniem, diagnostyką, automatyką, zdalnym sterowaniem i zgodnością z nowymi standardami.

Ocena sprzętu ABB posiada budowę modułową, dzięki czemu poziom badań i wdrożonych rozwiązań jest dostosowany do specyficznych potrzeb klienta i jego budżetu.

Szukasz wsparcia lub informacji sprzedażowej?

Nasza oferta

Loading documents