AssetVista™ - nowe możliwości

Usługa AssetVista™ daje operatorom kopalni pełny obraz stanu ich środków produkcji, pomaga zoptymalizować produkcję oraz minimalizuje zakres prac serwisowych


Ilość danych gromadzonych każdego dnia w zakładach górniczych wzrasta wykładniczo, tylko czy te cenne informacje są wykorzystywane do maksimum? To właśnie te dane są drzemiącym potencjałem, który można wykorzystać do usprawnienia prac serwisowych i podniesienia efektywności produkcji. Dzięki ich analizie dział utrzymania ruchu może wskazać właściwe działania serwisowe. Również proces podejmowania decyzji będzie przebiegać szybciej i sprawniej. AssetVista to sposób na uwolnienie ukrytego potencjału. Rozwiązanie to daje łatwy dostęp do danych zakładu wydobywczego i umożliwia ich właściwe skompilowanie i wykorzystanie do utrzymania i podniesienia efektywności prac serwisowych. ABB AssetVista jest punktem dostępu do informacji o maszynach i urządzeniach oraz narzędziem pozwalającym wprowadzić efektywną, aktywną strategię działań konserwacyjnych i serwisowych..

System ten został stworzony przez specjalistów z branży górniczej, jest opracowany pod kątem zadań serwisowych, można go dopasować do indywidualny potrzeb, a jego zadaniem jest monitorowanie i analizowanie stanu sprzętu i innych środków produkcji.

Szukasz wsparcia lub informacji sprzedażowej?

 

Loading documents
Select region / language

Pożyteczne informacje