Usługi serwisowe dla górnictwa i branży przetwórstwa minerałów

Oferta usług serwisowych obejmująca wszystkie potrzeby

ABB już od ponad 60 lat pracuje na potrzeby branży górniczej i przetwórstwa minerałów. Przez tych sześć dekad nie tylko ulepszaliśmy wiele procesów technologicznych, ale też opracowaliśmy indywidualne rozwiązania szczególnych problemów, z jakimi borykali się nasi klienci.  

Uzyskane w ten sposób doświadczenie i wiedzę wykorzystujemy w naszej ofercie serwisowej - spełnia ona oczekiwania klientów i daje pewność, że ich zakłady będą pracować w sposób maksymalnie rentowny i produktywny. Nasza kompleksowa oferta rozciąga się od długoterminowych umów serwisowych po indywidualne produkty, takie jak części zamienne, szkolenia i usługi inżyniersko-doradcze.

W jej skład wchodzą też najnowsze technologie, takie jak usługi zdalne i narzędzia do serwisu zdalnego oraz rozwiązania modernizacyjne. Umowa serwisowa z ABB minimalizuje ryzyko kosztownych, nieprzewidzianych awarii, wydłuża trwałość użyteczną urządzeń i optymalizuje przebieg procesów. Naszym celem jest, by klienci uzyskiwali jak największe korzyści z pieniędzy wydanych na serwis sprzętu. Gdy potrzebny jest serwis, najlepiej zwrócić się do ABB: zapewnimy ochronę sprzętu i zoptymalizujemy jego działanie.

Szukasz wsparcia lub informacji sprzedażowej?

Określanie potrzeb

Nasza oferta

Dowiedz się więcej [EN]

Referencje [EN]

Pliki do pobrania i multimedia [EN]

Select region / language

Pożyteczne informacje