Usługi serwisowe dla górnictwa odkrywkowego

Wykorzystanie potencjału klienta

Niezależnie od tego, czym dana firma się zajmuje - wydobyciem węgla, rudy miedzi, rudy żelaza, czy też usuwaniem nadkładu - jej powodzenie w świecie górnictwa odkrywkowego zależy od posiadania mocnego partnera. Naszym klientom oferujemy ponad 50 lat doświadczenia w produkcji sprzętu elektrycznego i automatyki na potrzeby kopalni odkrywkowych i masowego przeładunku materiałów sypkich. Gwarantujemy sprostanie nawet najbardziej wymagającym wyzwaniom. Ponadto atutem ABB są wieloletnie partnerskie stosunki z licznymi, najbardziej renomowanymi międzynarodowymi przedsiębiorstwami górniczymi i budowlanymi.

Jako silny partner, któremu zależy na sukcesie naszych klientów, oferujemy szeroki wachlarz usług w trakcie realizacji projektu i po jego uruchomieniu - dostępnych przez cała dobę i okrągły rok. Dokładamy starań, by zakład naszego klienta pracował niezawodnie, bez przerw, a wszelkie części zamienne były błyskawicznie dostarczane. Czy chodzi o przebudowę istniejących samobieżnych maszyn, czy wyrafinowane usługi, takie jak zdalna, fachowa analiza wyposażenia kopalni uwzględniająca panujące w niej warunki - ABB jest właściwym wyborem. Tworzymy i wdrażamy indywidualnie opracowane rozwiązania, wyróżniające się najwyższą niezawodnością działania.

Dla uzyskania optymalnej produktywności maszyn pracujących w kopalni - zarówno obecnie, jak i w przyszłości - we wszystkich naszych konstrukcjach stosujemy wytrzymałe rozwiązania, opracowane specjalnie na potrzeby pracy w kopalni.

Oprócz usług serwisowych ABB oferuje szeroki wachlarz produktów i systemów dla górnictwa odkrywkowego.

Szukasz wsparcia lub informacji sprzedażowej?

Loading documents
Select region / language

Pożyteczne informacje