Usługi GMDbeat™ i GMDfit™

Szybkie wsparcie techniczne i nowatorskie monitorowanie stanu urządzeń

Bezprzekładniowy napęd młyna (GMD) jest poważną inwestycją, będzie bowiem sercem instalacji, o kluczowym znaczeniu dla procesu produkcyjnego. Nieplanowane wyłączenia i awarie systemu mogą prowadzić do poważnych strat produkcyjnych. Dlatego też ABB opracowała nowoczesne usługi zdalnej diagnostyki - GMDbeat i GMDfit - mające dać pewność, że napęd GMD będzie pracować bez żadnych zakłóceń.

Jak postępować ze sprzętem o podstawowym znaczeniu, takim jak GMD? Z wielką starannością, korzystając z nowatorskich narzędzi i doświadczenia. ABB oferuje te trzy atuty w pakietach usługowych GMDbeat i GMDfit.

Usługi zdalnej diagnostyki (RDS) napędów GMD, obejmujące serwis korekcyjny, zapobiegawczy i predykcyjny, realizowany na najwyższym poziomie technicznym, są wyjątkowym rozwiązaniem, służącym utrzymaniu, ocenie i analizie systemu napędowego. W skład RDS wchodzą systemy zabezpieczające, zdalnej łączności i zaawansowanego monitorowania oraz narzędzia analityczne, wsparte naszym globalnym, fachowym doświadczeniem, co pozwala utrzymać najwyższy poziom sprawności maszyn i urządzeń. Oba elementy, to jest GMDbeat i GMDfit, idealnie się uzupełniają i skutecznie podnoszą ogólną efektywność sprzętu (OEE) tworzącego napęd GMD.

Szukasz wsparcia lub informacji sprzedażowej?

Multimedia

Pliki do pobrania

 

 

 

 

Loading documents
Select region / language

Pożyteczne informacje