Global site

Strona ABB używa ciasteczek (cookies). Pozostając na stronie wyrażasz zgodę na używanie ciasteczek zgodnie z naszą polityką. Więcej

Silniki i generatory dla przemysłu górniczego

Przemysł górnictwa i kruszyw prowadzi wydobycie surowców w naziemnych i podziemnych wyrobiskach górniczych, jak również przetwórstwo wydobytych kopalin.

Konsolidacja jaka następuje w branży górniczej skutkuje powstawaniem mniejszej ilości dużych firm, które walczą o dominację na rynku. Tak duże firmy widzą wartość dodaną w nawiązaniu relacji w ABB, gdyż jesteśmy partnerem, który dostarcza produkty oraz usługi nie tylko do posiadanych przez nie kopalń, lecz także współpracuje z producentami maszyn i urządzeń oraz biurami projektowymi.

Zapotrzebowanie na surowce dostarczane przez kopalnie będzie wzrastać, podczas gdy w jakości i dostępności kopalin zaobserwować będzie można trend spadkowy. Taki stan wymusi rozbudowę kopalń i ciągłe zwiększanie ich wydajności celem utrzymania konkurencyjności rynkowej. Największe firmy tej branży wybierają nowoczesne, wiodące rozwiązania ABB aby sprostać wymaganiom stawianym w zakresie niezawodności, redukcji zużycia energii, automatyzacji i mechanizacji. Sprawdzone możliwości ABB w zakresie dostawy zarówno usług jak i produktów, które przekraczają oczekiwania, stawia nas na pozycji idealnego partnera dla globalnych producentów branży górniczej.

Interesujące tematy

Nasza oferta

Informacje powiązane

Loading documents