Global site

Silniki synchroniczne w osłonie gazowej z nadciśnieniem sterowane przemiennikiem częstotliwości, 4-6 biegunów

Poziom zabezpieczenia urządzenia Gb oraz Gc dla strefy 1 oraz 2

ABB oferuje szeroki zakres silników synchronicznych przeznaczonych do pracy w aplikacjach o zmiennej prędkości lub stałym momencie obrotowym. Silniki synchroniczne ABB są jednostkami produkowanymi na zamówienie, przygotowanymi zgodnie z potrzebami klienta, wymaganiami jego aplikacji i sieci zasilającej. Poprzez optymalizację parametrów materiałów aktywnych nasze silniki zapewniają wysokie parametry techniczne i ekonomiczne.

Silniki synchroniczne przeznaczone do zasilania poprzez przetwornicę częstotliwości oparte zostały na elastycznej platformie, która pozwala na dopasowanie silnika do nieomal każdej aplikacji, instalacji i wymagań. Rozwiązanie to wykazuje wyjątkowo wysokie parametry techniczne, odznaczając się przy tym wysoką niezawodnością. Silniki i przetwornice częstotliwości ABB są sprawdzonym rozwiązaniem, a ich najwyższe osiągi potwierdza baza zainstalowanych produktów na całym świecie. 

ABB posiada w ofercie silniki o konstrukcji Ex px oraz Ex pz. Konstrukcja ta bazuje na kadłubie ciśnieniowym z przewietrzaniem. Układ przewietrzania stanowi integralną część konstrukcji oraz dostawy silnika. ABB posiada wieloletnie doświadczenie w budowaniu tego typu urządzeń, co pozwala zapewnić wysoki poziom niezawodności i bezpieczeństwa.

Informacje powiązane

Loading documents