Global site

Silniki synchroniczne nieiskrzące sterowane przemiennikiem częstotliwości, 4-6 biegunów

Poziom zabezpieczenia urządzenia Gc dla strefy 2


ABB oferuje szeroki zakres silników synchronicznych przeznaczonych do pracy w aplikacjach o zmiennej prędkości lub stałym momencie obrotowym. Silniki synchroniczne ABB są jednostkami produkowanymi na zamówienie, przygotowanymi zgodnie z potrzebami klienta, wymaganiami jego aplikacji i sieci zasilającej. Poprzez optymalizację parametrów materiałów aktywnych nasze silniki zapewniają wysokie parametry techniczne i ekonomiczne.

Silniki synchroniczne przeznaczone do zasilania poprzez przetwornicę częstotliwości oparte zostały na elastycznej platformie, która pozwala na dopasowanie silnika do nieomal każdej aplikacji, instalacji i wymagań. Rozwiązanie to wykazuje wyjątkowo wysokie parametry techniczne, odznaczając się przy tym wysoką niezawodnością. Silniki i przetwornice częstotliwości ABB są sprawdzonym rozwiązaniem, a ich najwyższe osiągi potwierdza baza zainstalowanych produktów na całym świecie.

ABB dostarcza silniki w wykonaniu nieiskrzącym Ex nA. Konstrukcja taka oparta jest o zasadę braku iskrzenia i gorących powierzchni zarówno wewnątrz jak i na zewnątrz urządzenia w warunkach normalnej pracy. ABB posiada wieloletnie doświadczenie w budowaniu tego typu urządzeń, co pozwala zapewnić wysoki poziom niezawodności i bezpieczeństwa.

Loading documents