Silniki żeberkowe średniego napięcia NXR i AXR

Silniki NXR i AXR zapewniają wyjątkowe połączenie niewielkich rozmiarów, dużej gęstości mocy, wysokiej niezawodności, niskich strat i łatwej konserwacji. Opierają się na udanym, wydajnym silniku typu HXR.

Te szerokiego zastosowania silniki żeberkowe, oferują dużą gęstość mocy, łatwość konfiguracji i wbudowaną niezawodność. Wersje specjalnie zaprojektowane do użytku z napędami z regulacją prędkości obrotowej są również dostępne. Sterowanie za pomocą VSD generalnie oznacza jeszcze większą wydajność i precyzyjną kontrolę procesu w obu typach aplikacji: kwadratowych oraz stałomomentowych.

Silniki chłodzone żebrowaniem ABB są dostępne jako silniki ogólnego przeznaczenia serii N (typ NXR) i silniki inżynieryjne z serii A (typu AXR).

Silniki ogólnego przeznaczenia serii N łączą w sobie opłacalne, wystandaryzowane konstrukcje i krótkie czasy realizacji z bezpieczeństwem, produktywnością, wydajnością energetyczną i niezawodnością. Są one przeznaczone do zastosowań, w których nie jest potrzebny wysoce dostosowany silnik.

Wstępnie opracowana seria N stanowi dopełnienie serii silników inżynieryjnych ABB, które są wysoce dostosowane i dopasowane do precyzyjnych potrzeb i wymagań aplikacji klienta. Silniki te oferują wysoki stopień elastyczności w konfiguracji.

Najważniejsze

Powiązane linki

Loading documents
Select region / language

Pożyteczne informacje