Global site

Webová stránka ABB používa cookies. Zotrvaním na tejto stránke vyjadrujete súhlas s používaním súborov cookies. Viac (ANJ)

Pretlakové synchrónne DOL motory, 4-6 pólové

Typ ochrany zariadenia Gb a Gc pre zóny 1 a 2

ABB ponúka širokú škálu synchrónnych motorov pre aplikácie s možnosťou regulácie otáčok ako aj s konštantnou rýchlosťou. Motory sú konštruované v štandardnom dizajne s prihliadnutím na požiadavky každého zákazníka či aplikácie. Vysoký výkon a efektivita nákladov sú dosiahnuté cez optimálne využitie aktívnych materiálov.

Synchrónne motory od ABB sa využívajú v celom rade aplikácií už po desaťročia. Ich dizajn ako aj ich výkon sa neustále modernizujú na základe nových dostupných technológií, skúseností technológov, bezpečnosti a spoľahlivosti. ABB však ide aj ďalej ako len po dodanie motora a do svojho vývoja zahŕňa aj project management, servis údržby, životnosť, prediktívny monitoring a možnú modernizáciu zariadenia po niekoľkých rokoch jeho užívania.

ABB ponúka synchrónne motory podľa typu ochrany Ex px a Ex pz s pretlakovým zapuzdrením. ABB má s takýmito typmi motorov dlhoročné skúsenosti, čo poukazuje na ich spoľahlivosť a bezpečnosť.
Loading documents

Obľúbené odkazy

ABB Web Feeds