Global site

Webová stránka ABB používa cookies. Zotrvaním na tejto stránke vyjadrujete súhlas s používaním súborov cookies. Viac (ANJ)

Pretlakové synchrónne DOL motory, 8-40 pólové

Typ ochrany zariadenia Gb a Gc pre zóny 1 a 2

Priemyselné procesy si vyžadujú vysoký výkon elektrických motorov pri nízkej rýchlosti, avšak samozrejme s vysokou spoľahlivosťou. Naše synchrónne motory sú kompaktné, ľahké a jednoducho sa prispôsobia akejkoľvek aplikácii. K práci s každým zákazníkom pristupujeme individuálne a ponúkame mu know-how, ktoré bude vyhovovať aj jeho špecifickým požiadavkám. Naše výrobky sú skonštruované s ohľadom na vysokú mieru účinnosti počas celej životnosti, ktorá si nevyžiada vysoké náklady na ich údržbu. Až 90 % dielcov našich výrobkov vieme recyklovať.

Synchrónne DOL motory s malými rýchlosťami od ABB charakterizuje flexibilný dizajn, ktorý umožňuje prispôsobiť motor takmer všetkým typom aplikácií, inštalácií a požiadaviek. Tento osvedčený dizajn ukázal svoju spoľahlivosť a výkonnosť už v mnohých aplikáciách.

ABB ponúka synchrónne motory podľa typu ochrany Ex px a Ex pz s pretlakovým zapuzdrením. ABB má s takýmito typmi motorov dlhoročné skúsenosti, čo poukazuje na ich spoľahlivosť a bezpečnosť.

Loading documents

Obľúbené odkazy

ABB Web Feeds