ABB veikla siekiant sustabdyti koronoviruso plitimą

ABB nuolat stebi koronoviruso (COVID-19) pandemijos situaciją ir vadovaujasi nacionaliniais sveikatos reglamentais bei PSO nurodymais, siekiant sustabdyti koronaviruso plitimą.

Mūsų darbuotojų, klientų ir partnerių sveikata ir saugumas išlieka svarbiausiu prioritetu, todėl  darome viską siekdami sumažinti riziką, susijusią su COVID-19 plitimu.

Todėl ABB UAB ėmėsi šių prevencinių apsaugos priemonių:

  • Dėl sveikatos ir saugos prašome visų, kurie per pastarąsias 14 dienų buvo bet kurioje COVID-19 plitimo zonoje, ar bendravo su asmeniu, kuris galėjo būti užsikrėtęs  koronaviruso ar karščiavo ir (arba) turėjo į gripą panašių simptomų, prašome neiti į ABB biurą. Tai taikoma ABB darbuotojams, mūsų klientams ir partneriams.
  • Įgyvendinome prevencinius kelionių apribojimus. Tai taip pat reiškia, kad visi ABB darbuotojai stengiasi vengti bet kokių kelionių, kurios nėra kritinės svarbos verslui.
  • Skatiname laikytis padidintos asmens higienos, padidinome darbo vietų ir visų patalpų dezinfekavimą bei valymą.
  • Skatiname laikytis atstumo, todėl prašome riboti glaudų asmeninį bendravimą.
  • Remdamiesi vyriausybės rekomendacijomis, sudarėme atitinkamas darbo sąlygas, kad darbuotojai galėtų dirbti iš namų.

Pagrindinis šių priemonių tikslas yra ne tik apsaugoti mūsų žmones, bet ir užtikrinti sklandų darbą.

Norime jums patvirtinti, kad pritaikome savo veiklą prie esamos situacijos iššūkių, kad ir toliau galėtume tenkinti mūsų klientų aptarnavimą bei tęstume savo produktų ir paslaugų tiekimą, atsižvelgiant į sudėtingas, koronaviruso sukeltas aplinkybes.

Tuo pat metu stengiamės padėti klientams išlaikyti jų verslo tęstinumą ir esame atviri  komunikacijai. Kur tik įmanoma, naudojame virtualias technologijas ir metodus, kurie  užtikrintų ryšį ir pagalbą mūsų klientams nekeliaujant ir nesusitinkant asmeniškai.

Dėkojame už visų supratimą ir esame pasiruošę padėti ir palaikyti savo darbuotojus, klientus ir partnerius šiuo sudėtingu metu.

Jei turite daugiau klausimų, susisiekite su mūsų atstovu.

ABB UAB kontaktus rasite https://new.abb.com/lt/kontaktai

Nuorodos

Susisiekite su mumis

Atsisiuntimai

Dalintis šia informacija

Facebook LinkedIn Twitter WhatsApp