ABB technologijos apsaugo džemų gamintoją nuo „nesaldžių“ situacijų

ABB technologijos apsaugo džemų gamintoją nuo „nesaldžių“ situacijų

Gamykloje „Hermes International” įdiegtas ABB AbilityTM elektros paskirstymo sistemos (EDCS) ir Ekip UP sprendimas optimizavo elektros energijos sąnaudas.

Kroatijos „Hermes international Ltd.“ džemų ir užtepėlių gamintojas 80 procentų visos produkcijos eksportuoja į JAV, JK, ES ir Aziją.

Berndrovė „Hermes International“, kaip ir visos maisto gamybos įmonės, labai priklausoma nuo gamybos proceso sąlygų, tokių kaip higiena, sauga, temperatūra ir daugelis kitų, kurias pažeidus atsiranda didžiulės papildomos išlaidos ir net nenuspėjamos situacijos. Bet kuris proceso pažeidimas gali sukelti rimtus ir brangius padarinius, tokius kaip kokybės, produktų ir gamybos laiko praradimai.

ABB sprendimas pagerino „Hermes“ gamybos proceso patikimumą ir efektyvumą, darbo aplinką, sumažino išmetamų teršalų kiekį ir užtikrino žaliavų bei galutinių produktų kokybę. ABB technologijų teikiamos ataskaitos ir analizės padeda optimizuoti gamybą ir sąnaudas.  ABB Ability EDCS ir Ekip UP leidžia stebėti energijos suvartojimą ir valdyti didžiausias apkrovas.

Ekip UP leidžia išlyginti 25–30 proc. galios pikų 15 minučių intervalais, todėl vidurkis išlieka pastovus visą dieną, mėnesį ir metus. Todėl vien tik valdant apkrovas, sutaupoma iki trijų tonų CO2 per metus.  Sprendimas „viskas viename“ apima stebėjimą realiu laiku vietoje bei  nuotoliniu būdu, pranešimus ir temperatūros stebėjimą su „Ekip UP“ skaitmeniniais įrenginiais.

„Mes labai patenkinti ABB sprendimu Kroatijoje,“ – sakė „Hermes International”  gamybos vadovas Martin Brezovec. „Be to, kad išlyginome apkrovų pikus, mes dabar geriau kontroliuojame energijos suvartojimą. Be to, sistema įjungia aliarmo signalus jei atsiranda temperatūros svyravimai sandėliavimo šaldytuvuose, nuo kurių priklauso žaliavos ir galutinių produktų kokybė. ABB viso projekto metu buvo stiprus bendradarbiaujantis partneris, dirbantis kartu komandoje ir suprantantis mūsų poreikius.“

ABB Ability EDCS ir Ekip UP diegimas „Hermes International“ gamykloje buvo  pirmasis tokio pobūdžio ABB projektas maisto pramonėje Kroatijoje.

Nuorodos

Susisiekite su mumis

Atsisiuntimai

Dalintis šia informacija

Facebook LinkedIn Twitter WhatsApp