ABB pristato kompaktiškiausią ir lengviausią šešių ašių robotą

ABB pristato kompaktiškiausią ir lengviausią šešių ašių robotą

Naujasis IRB 1100 robotas – tai naujas sprendimas pramonei, kai reikia greitai ir tiksliai surinkti smulkias detales.

Parodos „China International Industry Fair 2018“ Šanchajuje metu ABB pristatė IRB 1100 – patį mažiausią ir lengviausią robotą, kuris tampa sprendimų, skirtų surinkti smulkias detales, portfelio dalimi. IRB 1100 buvo sukurtas siekiant patenkinti išskirtinius puslaidininkių, farmacijos ir elektronikos pramonės iššūkius, kuomet dirbama su smulkiomis, trapiomis detalėmis, tačiau reikia dirbti greitai, siekiant išlaikyti ir produktyvumą, ir kokybę.

IRB 1100 suteikia iki 35 proc. greitesnę ciklo trukmę, taip maksimaliai padidinant produktyvumą; bei geriausią pakartotinį tikslumą. Naujasis ABB OmniCore™ valdiklis užtikrina  pažangias IRB 1100 judesio kontrolės funkcijas, todėl jis idealiai tinka greitam surinkimui, paėmimui, įdėjimui ar medžiagų tvarkymo užduotims.

Lankstumas - tai dar vienas svarbus smulkių detalių surinkimo proceso faktorius, nes gamintojams vis dažniau tenka per trumpesnį produkto ciklą įvesti dar smulkesnes ir įvairias detales. IRB 1100 užima dešimt procentų mažiau vietos ir yra 20 procentų lengvesnis nei ankstesni robotai, todėl jį galima pritaikyti tiek ribotoje erdvėje, tiek jau veikiančiose automatizavimo linijose. Be gamybos erdvės lankstumo IRB 1100 leidžia ir lanksčiau tvarkytis su didelės apkrovos operacijomis.

"Gamintojai šiandien turi savo gamyklose įvertinti viską, pradedant automatizavimo sistemomis ir baigiant užimamu grindų plotu. IRB 1100 išpildo abu šiuos poreikius ir suteikia galimybę maksimaliai padidinti kiekvieno produktyvumo centimetro efektyvumą," - sakė ABB robotikos padalinio vadovas Per Vegard Nerseth. "Tai yra kompaktiškiausias ir lengviausias ABB robotas tapęs puikia mūsų smulkių detalių surinkimo sprendimų portfelio dalimi."

IRB 1100 taip pat yra pirmasis iš naujos eros robotų, sukurtų pagal naują ABB lankstaus dizaino metodą, kuris leis sukurti daugiau įvairių dydžių ir variantų robotų, kuriuos bus galima sujungti į tam tikrus sprendimus. Ateityje IRB 1100 bus sertifikuotas "cleanroom" programoms ir jį bus galima įsigyti dviejų variantų: vienas - su 4 kg apkrova ir 475 mm pasiekiamumu; kitas - su 4 kg apkrova ir 580 mm pasiekiamumu.

IRB 1100 turėtų būti galima užsisakyti nuo 2018 m. gruodžio mėn.

ABB (ABBN: SIX Swiss Ex) yra elektros tinklų, elektrifikacijos produktų, pramonės automatizavimo bei robotų ir pavarų novatoriškų technologijų lyderė, aptarnaujanti energetikos, pramonės, transporto ir infrastruktūros objektų užsakovus visame pasaulyje. Tęsdama daugiau nei 130 metų siekiančią inovacijų istoriją, ABB šiandien kuria skaitmeninę pramonės ateitį pagal du vertybinius teiginius: elektros energijos tiekimas iš bet kurios elektrinės į bet kurį elektros lizdą ir pramonės automatizavimas nuo gamtinių išteklių iki galutinio produkto. Tapusi tarptautinių FIA "Formulė E" lenktynių partnere ABB plečia el.mobilumo ribas ir prisideda prie tvarios ateities kūrimo. ABB dirba apie 147.000 darbuotojų daugiau nei 100 šalių. ww.abb.com

Dalintis šia informacija

Facebook LinkedIn Twitter WhatsApp