Nauja ABB ir „Caverion“ partnerystė - aplinkai draugiškų pastatų link

Nauja ABB ir „Caverion“ partnerystė - aplinkai draugiškų pastatų link

  • Naujas susitarimas, kuriuo siekiama paspartinti energiškai efektyvių bei tvarių pastatų plėtrą.
  • Bendradarbiavimo tikslas – kartu teikti klientams pažangius, išmaniuosius sprendimus, kurie  padėsi kurti klimato poveikiui neutralius pastatus ir siekti tvarumo tikslų.

ABB ir tarptautinės statinių inžinerinių sprendimų korporacijos „Caverion“ partnerystės tikslas - paspartinti energetiškai efektyvių bei tvarių pastatų plėtrą. Siekiama spręsti anglies dioksido kiekio mažinimo iššūkius teikiant pažangius bendrus pasiūlymus, kurie atitiktų besikeičiančius klientų poreikius ir mažintų išmetamo anglies dioksido kiekį greičiau ir efektyviau.

Apjungus ABB technologijų sprendimus, įskaitant projektą „Mission to Zero™“, ir į tvarumą orientuotus „Caverion“ strateginius tikslus bei pažangias sistemų integravimo galimybes,  tvaresnių statinių sprendimai bus siūlomi Lietuvoje, Latvijoje, Estijoje, Suomijoje, Švedijoje, Norvegijoje, Danijoje, Vokietijoje ir Austrijoje. Ši sąjunga įgalina įmones įgyvendinti klientų tvarumo poreikius atliepiančią ir į galutinio vartotojo gerovę bei pasitenkinimą orientuotą pastatų statybą ar jų modernizaciją.

„Sutartis su „Caverion“ atspindi mūsų įsipareigojimą kurti neutralią išmetamųjų dujų atžvilgiu ir visuomenei draugišką aplinką“, – sako ABB elektrifikacijos verslo Europoje, Kanadoje ir frankofoniškų Afrikos šalių rinkose rinkodaros ir pardavimų vadovas Uwe Laudenklos. „Bendri mūsų pajėgumai leis klientams Lietuvoje ir Šiaurės šalyse dar greičiau panaudoti naujausias pažangias pastatų technologijas, pritaikytas individualiems klientų tvarumo poreikiams“, – priduria Dainius Bružas, ABB elektrifikacijos Baltijos šalyse verslo vadovas.

„Mes, „Caverion“, kuriame ir diegiame sprendinius, siekdami atliepti kiekvieno kliento tvarumo poreikius. Džiaugiamės šiuo bendradarbiavimo susitarimu su ABB, kadangi siekiame bendrų tikslų – tvarios, anglies emisijų atžvilgiu neutralios visuomenės. Dirbdami išvien, suteiksime savo klientams pažangiausius sprendimus energiją taupantiems ir tvariems pastatams“, – sako Egidijus Šydeikis, „Caverion Lietuva“ generalinis direktorius.

ABB teikia technologinius sprendimus, įskaitant „Mission to Zero™“ strategiją, kuri buvo sukurta siekiant padėti užsakovams įgyvendinti jų anglies dioksido neutralumo tikslus pasitelkus energijos valdymo sprendimus, susijusius su elektrifikacija, paskirstytų energijos išteklių technologijomis ir atsinaujinančių energijos šaltinių integravimu.

Savo ruožtu „Caverion“ taip pat siekia kurti išmanią ir tvarią aplinką, užtikrinant darbo našumą bei žmonių gerovę. „Caverion“ inžinerinių sistemų konsultacinės paslaugos ir išmanieji sprendiniai, įskaitant pastatų automatizavimą bei kitus skaitmeninius sprendimus, pagerina statinio energijos vartojimo efektyvumą per visą jo gyvavimo ciklą.

 ABB ir „Caverion“ tvarių sprendimų, integravimo galimybių ir patirties derinimas ne tik paspartins neutralizuoto anglies dioksido kiekio pastatų ir klientų tvarių projektų plėtrą, bet ir padidins gyventojų gerovę bei komfortą.

Apie ABB elektrifikacijos verslą

Elektrifikuodamas pasaulį saugiai, sumaniai ir tvariai ABB elektrifikacijos verslas yra pasaulinis technologijų lyderis elektros paskirstymo bei valdymo srityse nuo šaltinio iki elektros lizdo. Pasaulyje augant elektros poreikiui, daugiau nei 50 000 mūsų darbuotojų daugiau nei 100 šalių bendradarbiauja su klientais ir partneriais, siekdami pakeisti žmonių gyvenimą ir darbą. Mes kuriame novatoriškus produktus, sprendimus ir skaitmenines technologijas, kurios užtikrina energijos vartojimo efektyvumą bei minimalų anglies dioksido išskyrimą. Dirbdami globaliai su vietine patirtimi šalyse formuojame pasaulines tendencijas bei kuriame tvarią visuomenės ateitį. new.abb.com/lt/elektrifikacija

Apie „Caverion” korporaciją

Mūsų gyvenimui reikšmingos įtakos turi mus supanti aplinka. ”Caverion” korporacija kurdama pažangias ir tvarias statinių inžinerines sistemas, suteikia galimybę žmonėms komfortabiliai gyventi bei efektyviai dirbti geresnėje aplinkoje. Mes projektuojame, konsultuojame, įgyvendiname ir prižiūrime draugiškas aplinkai, energiją tausojančias statinių inžinerines sistemas bei teikiame paslaugas pramonės sektoriui. Mūsų užsakovais kasdien rūpinasi daugiau nei 14 000 darbuotojų 10-yje šalių Šiaurės ir Vidurio Europoje. „Caverion“ korporacijos pajamos 2021 metais siekė 2,1 mlrd. eurų. „Caverion“ akcijos kotiruojamos „Nasdaq Helsinki“ akcijų biržoje. „Caverion – Building Performance” www.caverion.com

Nuorodos

Susisiekite su mumis

Atsisiuntimai

Dalintis šia informacija

Facebook LinkedIn Twitter WhatsApp