ABB investē 1,1 miljonu ASV dolāru, lai spētu apmierināt rekordlielo pieprasījumu pēc vidējā sprieguma sensoriem

ABB investē 1,1 miljonu ASV dolāru, lai spētu apmierināt rekordlielo pieprasījumu pēc vidējā sprieguma sensoriem

ABB iegulda 1,1 miljonu ASV dolāru jaunā, modernā uzskaites sensoru ražošanas līnijā mērmaiņu un sensoru rūpnīcā Brno, Čehijā. Brno jau tagad ir pasaulē lielākā šāda veida ražotne. Jaunā ražošanas līnija ļaus palielināt vidējā sprieguma sensoru ražošanas apjomu un tempu par gandrīz 100 %, līdz 2026. gadam sasniedzot 100 000 vienību gadā.

Pieprasījums pēc ABB vidējā sprieguma sensoriem kopš 2018. gada ir divkāršojies. Paredzams, ka turpmāko piecu gadu laikā tas ievērojami pieaugs. Pieaugumu veicinājis komunālo pakalpojumu sniedzēju pieprasījums pēc sekundārām slēgiekārtām, apakšstaciju automatizācijas un ātras bojājumu atklāšanas. Pieprasījumu rada arvien plašāka digitālo sadales iekārtu izmantošana. ABB vidējā sprieguma sensori nodrošina efektīvāku attālināto vadību, būtiski palīdzot rūpniecības nozarei un komunālo pakalpojumu sniedzējiem integrēt atjaunojamos energoresursus, tā samazinot emisijas un enerģijas izmaksas.

Brno rūpnīcas uzskaites sensori tiek izmantoti visā pasaulē, piemēram, nesen veiktajā projektā, kura mērķis bija nodrošināt Ziemeļkairas elektroenerģijas tīkla energoefektivitāti un stabilitāti, tika uzstādīti 12 000 sensori. Sensori ir lieliski piemēroti vecāku mērmaiņu nomaiņai, tie ir mazāki un drošāki. Rekordlielo pieprasījumu veicina arī pieaugošā vidējā sprieguma slēgiekārtu izmantošana. Vidējā sprieguma slēgiekārtas izmanto visā pasaulē, sākot no pasaulē augstākā debesskrāpja Burj Khalifa, kas paceļas 828 metrus virs Dubaijas, līdz pat Londonas metro.

ABB vietējās produktu grupas vadītājs Petr Neumann teica: "Mūsu uzskaites sensori palīdz klientiem nodrošināt drošu un ilgtspējīgu energoapgādi 24 stundas diennaktī, 7 dienas nedēļā. Ņemot vērā pieaugošo pieprasījumu pēc digitālajām slēgiekārtām un atjaunojamo energoresurs izmantošanu, mēs palielināsim jaunās automatizētās ražošanas līnijas jaudu, lai katru gadu spētu saražot rekordlielu skaitu sensoru."

Plašajā ABB Brno rūpnīcā, kas darbojas jau 135 gadus un kurā strādā gandrīz 2000 darbinieku, ir septiņas atsevišķas struktūrvienības. Tajā ietilpst mērmaiņas un sensoru rūpnīca un lielākā vidējā sprieguma komutācijas iekārtu rūpnīca Eiropā.

Saite

Sazināties ar mums

Lejuplādes

Dalīties ar šo informāciju

Facebook LinkedIn Twitter WhatsApp