ABB prezentēs inovatīvus risinājumus ražošanas automatizācijas, energoefektivitātes un drošības jomā.

No 19. līdz 21. maijam ABB izstādē "Tech Industry 2022" prezentēs inovatīvus risinājumus ražošanas automatizācijas, energoefektivitātes un drošības jomā. Šogad "ABB" stends atradīsies hallē Nr. 2, kur darbosies koloboratīvi roboti – GoFa CRB 1500 un YuMi IRB 1400, tāpat apmeklētājiem būs iespēja uzzināt par piemērotākajiem ABB Jokab Safety risinājumiem, kas gan atbilst augstākajām drošības prasībām, gan palīdz uzņēmumam samazināt izmaksas. Energoefektivitāte un maksimāla resursu optimizācija ir ikviena uzņēmuma dienas kārtībā, tādēļ ABB šajā izstādē iepazīstinās ar frekvenču pārveidotājiem, kas piedāvā racionalizētu automatizāciju un energoefektivitāti. Tā kā, virzoties uz ilgtspēju, arvien vairāk uzņēmumu elektrificē autoparku, nepieciešami risinājumi elektrotransporta uzlādei, ABB stendā būs aplūkojama Terra AC elektroauto uzlādes stacija.

GoFa™ robots ir pasaules līderis savā klasē – nepārspējams ātrums, nevainojama drošība un maksimāli vienkārša lietošana. Plašais robota izmantošanas spektrs un tā pielāgošana dažādām vajadzībām dažādām biznesa nozarēm paver vēl plašākas iespējas. Viena no būtiskākajām GoFa™ priekšrocībām ir tā izcilā drošība, kas sniedz iespēju cilvēkam darboties kopā ar robotu, neapdraudot produktivitāti un drošību. 

YuMi® ir pasaulē pirmais robots, kas patiesi var sadarboties ar cilvēku. Ar YuMi® ienākšanu aizsākās jauns laikmets, kurā cilvēki un roboti droši un produktīvi strādā plecu pie pleca bez šķēršļiem. Šis koloboratīvais robots piemērots montāžai, kur īsos ciklos ir jāizgatavo nelielas, ļoti individualizētu produktu partijas. Apvienojot cilvēka unikālās spējas pielāgoties pārmaiņām ar robotu, kas spēj ļoti precīzi veikt rutīnas darbus, ir iespējams automatizēt dažāda veida produktu montāžu uz vienas līnijas.

  • GoFa™
  • YuMi®

ABB Jokab Safety eksperti drošības jautājumos

Šogad izstādes stendā būs iespēja iepazīt ABB Jokab Safety drošības produktus, kas palīdz nodrošināt ražošanas procesiem draudzīgus un apkalpojošajam personālam drošus apstākļus. Jokab Safety pamata ideja ir vienkāršot drošības sistēmu ierīkošanu, lai palīdzētu arvien vairāk klientu visā pasaulē. Plašais produktu klāsts ļauj realizēt praktiski jebkuru drošības risinājumu.

Vispārējā lietojuma frekvences pārveidotāji

ABB vispārīgā lietojuma frekvences pārveidotāji ir konstruēti, lai vadītu plaša klāsta ierīces, tādas kā sūkņi, nosūcēji, konveijeri, kompresori un mikseri, kā arī vadītu procesu kontroli ražotnēs, tajā skaitā dažādu materiālu pārvietošanu.

ACS580 ir vienkāršs un energoefektīvs vispārējā lietojuma frekvences pārveidotājs, kas paredzēts plašam izmantošanas spektram. Ar tā palīdzību tiek vienkāršoti procesi un motoru vadība, nodrošinot vieglu procesu automatizāciju. Šīs ierīces plašās izmantošanas iespējas atvieglo visas ražotnes pārvaldību un nodrošina izcilu energoefektivitāti.

Industriālie frekvences pārveidotāji

ACS880-17 - skapī iebūvēts reģeneratīvais frekvences pārveidotājs uztver un izmanto enerģiju, kas lietotājam ļauj samazināt izmaksas. Izmantojot reģeneratīvo funkcionalitāti, motora bremzēšanas enerģija tiek atgriezta atpakaļ frekvences pārveidotājā un tālāk atgriezta atpakaļ barošanas tīklā. Tādējādi bremzēšanas enerģija netiek izšķiesta siltuma veidā. Salīdzinot ar citām bremzēšanas metodēm, piemēram, mehānisko un rezistoru bremzēšanu, ACS880-17 nodrošina daudz lielāku enerģijas ietaupījumu.

Automatizācijas risinājumi

ABB piedāvā pilnu ēku automatizācijas risinājumu, sākot no monitoringa, vadības, apkures un ventilācijas līdz pat precīzai telpu vadībai. Viedā tīkla funkcijas ļauj efektīvi nodrošināt energoefektivitātes, kiberdrošības un reāllaika datu pieejamības prasības, lai efektīvi vadītu ražošanas procesus vai pārvaldītu visa veida ēkas, sākot no lielām rūpnīcām līdz pat dzīvojamiem namiem.
AC500-eCo V3 PLC klāsts ir visaptverošs un sniedz gatavus risinājumus, tostarp visas nepieciešamās komponentes. Trīs dažādu veiktspēju procesori - Basic, Standard un Pro - īpaši piemēroti izmantošanai tādās rūpnieciskās automatizācijas lietojumprogrammās, kur nepieciešami mazi, vidēji un elastīgi PLC risinājumi. Ierīces jau ir sagatavotas izmantošanai priekš lietiskā interneta, ar drošiem protokoliem, piemēram, OPC UA un MQTT.

Elektroauto uzlādes stacija Terra AC

ABB ir pasaules līderis elektroauto uzlādes risinājumu jomā. ABB stendā jums būs iespēja iepazīties ar vienu no populārākajām uzlādes stacijām Terra AC, kas ir lieliski piemērota uzstādīšanai un izmantošanai privātmājās un daudzdzīvokļu ēkās, kā arī biznesa vajadzībām - birojos un biznesa centros, viesnīcās, lielveikalos, atpūtas un izklaides centros, un autostāvvietās.
 Terra AC elektroauto uzlādes stacijas priekšrocības ir tās augstā kvalitāte un funkcionalitāte efektīvai, drošai un vienkāršai uzlādei. Iebūvēta aizsardzība pret sprieguma svārstībām, Bluetooth un Wifi. Viegla un ātra uzstādīšana un lietošana, izmantojot mobilo lietotni.

Tiekamies izstādē "Tech Industry"!
Izstādes darba laiki: 
19. - 20. maijs 10.00 - 18.00
21. maijs 10.00 - 17.00

Saite

Sazināties ar mums

Lejuplādes

Dalīties ar šo informāciju

Facebook LinkedIn Twitter WhatsApp