ABB tehnoloģijas veicinās ražošanu un energoefektivitāti Olefin III.

ABB tehnoloģijas veicinās ražošanu un energoefektivitāti Olefin III.

  • ABB risinājumi palīdzēs PKN Orlen samazināt CO2 emisijas par 30 %.
  • ABB tehnoloģijas veicinās ražošanu un energoefektivitāti Olefin III, šis ir lielākais ieguldījums naftas ķīmijas rūpniecībā Eiropā pēdējo 20 gadu laikā.
  • Olefīns III palielinās ražošanas jaudu par 60 %, investējot 3 miljardus ASV dolārus. Esošā ražotne tiks paplašināta par 100 hektāriem (kas atbilst 140 futbola laukumiem).
  • ABB vadības un modernās automatizācijas sistēma optimizēs ražošanas efektivitāti un uzlabos produktivitāti, analizējot izejvielu un enerģijas patēriņu un nodrošinot produktu kvalitāti.

ABB kopā ar Hyundai Engineering un Técnicas Reunidas jaunajā Olefin III kompleksā Plockā, Polijā uzstādīs ABB Ability™ System 800xA, tirgū vadošo vadības sistēmu (DCS). Integrējot ABB Ability™ System 800xA visā kompleksā, PKN Orlen varēs pastāvīgi uzraudzīt un analizēt rūpnīcas produktivitāti, maksimāli palielināt veiktspēju, pārvaldīt enerģijas patēriņu, nodrošināt produktu kvalitāti un optimizēt procesu efektivitāti.

Iegūtie dati uzņēmumam palīdzēs sasniegt uzstādīto mērķi - panākt CO2 emisiju samazinājumu par 30% uz vienu tonnu produktu un pieņemt precīzākus un pamatotākus lēmumus, lai veicinātu efektīvu enerģijas izmantošanu. Tāpat iegūtie dati ļaus labāk kontrolēt izejvielu un rūpnīcas enerģijas patēriņu, kā arī blakusproduktu - atkritumu apjomu.

"ABB ilgstpējas stratēģijā mēs esam apņēmušies atbalstīt savus klientus, lai līdz 2030. gadam samazinātu CO2 emisijas par vairāk nekā 100 megatonnām gadā. Apvienojot mūsu zināšanas par tirgu un mūsu DCS tehnoloģijas sarežģītām iekārtu operācijām, mēs varam palīdzēt PKN Orlen maksimāli palielināt ieguldījumu atdevi," komentē Brandons Spensers (Brandon Spencer), ABB Energy Industries prezidents.

Tāpat ABB piegādās arī vairākas aizsardzības sistēmas, lai komplekss darbotos optimālā drošības līmenī, tostarp degļu vadības sistēmu, avārijas izslēgšanas sistēmu un augstas drošības spiediena aizsardzības sistēmu. Tās tiks papildinātas ar rūpnieciskās kiberdrošības risinājumu, lai minimalizētu kompleksa kiberdraudus.

Projektu plānots pabeigt 2024. gadā, bet ekspluatāciju sākt 2025. gadā. Lai iekļautos grafikā, ABB izmantos savu unikālo projekta metodoloģiju Adaptive Execution™. Adaptive Execution™ izmanto virtuālo inženieriju un digitalizāciju, lai nodrošinātu racionalizētu, standartizētu un elastīgu pieeju visām ieinteresētajām pusēm. Ar šo metodoloģiju ABB var samazināt piegādes laiku līdz pat 30%, palaišanas stundas līdz pat 40% un kopējās ar automatizāciju saistītās izmaksas līdz pat 40%.

Pilnu preses relīzi lasiet šeit: ABB technology to drive production and energy efficiency at Olefin III, Europe’s largest petrochemical investment in 20 years

Saite

Sazināties ar mums

Lejuplādes

Dalīties ar šo informāciju

Facebook LinkedIn Twitter WhatsApp