ABB Formula E gatavojas spraigām sacensībām tuksnesī

ABB Formula E gatavojas spraigām sacensībām tuksnesī

  • ABB FIA Formula E pasaules čempionāta 10. posmā demonstrēs e-mobilitāti Ziemeļāfrikā
  • ABB tehnoloģija palīdz Marokai sasniegt tās ilgtspējības mērķus
  • Publicēts jaunākais ABB FIA Girls on Track videoklips

Šajā nedēļas nogalē ABB FIA Formula E pasaules čempionāts jau piekto reizi atgriežas Marakešā, kur notiks patiesi spraigas sacensības.

22 braucēji sacentīsies starptautiskajā "Moulay El Hassan" trasē - 12 pagriezienu, 2,99 km garā trase atrodas Marakešas Agdal rajonā, sarkano pilsētas sienu ēnā. Marokas kroņprinča vārdā nosauktā trase daļēji sastāv no pastāvīgas sacīkšu trases un daļēji no ceļiem ap viesnīcu rajonu. Šī kombinācija garantē daudzveidīgu izaicinājumu komandām un braucējiem.

ABB komunikācijas un ilgtspējības vadītājs Teodors Swedjemarks (Theodor Swedjemark) par sacensību vietu: "Marakeša vienmēr ir simboliska sacīkšu vieta priekš ABB, jo tieši tur 2018. gadā mēs pirmo reizi piedalījāmies sacīkstēs kā galvenais partneris. Marokas vērienīgie klimata aizsardzības mērķi lieliski saskan ar ABB mērķiem. Atgriezties šeit ir lieliski, demonstrējot tehnoloģijas, kas var palīdzēt mums sasniegt ilgtspējīgāku nākotni."

ABB darbojas Marokā kopš 1980. gada un ir kļuvusi par nozīmīgu elektrifikācijas, robotikas, elektriskās piedziņas, automatizācijas piegādātāju. ABB cieši sadarbojas ar Maroku, lai atbalstītu tās ilgtspējības stratēģiju. Tās mērķis ir līdz 2030. gadam samazināt enerģijas patēriņu par 15 % un palielināt atjaunojamās enerģijas īpatsvaru. 2009. gadā 1,7 % elektroenerģijas tika iegūta no atjaunojamiem avotiem. Līdz 2015. gadam šis īpatsvars pieauga līdz 34 %, un tiek prognozēts, ka līdz 2030. gadam sasniegs 52 %.

ABB sniedz savu atbalstu valsts ilgtspējības mērķu sasniegšanā, īstenojot vairākus projektus. Uzņēmums nesen parakstīja pamatlīgumu par pirmās publiskās ātrās uzlādes infrastruktūras nodrošināšanu Marokas lielākajam naftas un gāzes izplatītājam “Afriquia”. Uzņēmumam ir vairāk nekā 480 degvielas uzpildes staciju visā valstī. Pēc panākumiem ar pirmajiem septiņiem ABB līdzstrāvas 50 Kw elektrouzlādes lādētājiem “Afriquia” izvietos vēl vairāk ABB lādētāju savās degvielas uzpildes stacijās.

Arī Marokas kalnrūpniecības grupa “Managem” ir noslēgusi līgumu ar ABB par digitālo risinājumu nodrošināšanu visā Āfrikā. Šajā nozīmīgajā projektā ABB uzstādīs ABB Ability™ operāciju vadības sistēmu (OMS) un uzlabotas procesu vadības (APC) risinājumus, sākotnēji divās raktuvēs, bet pēc tam tos paplašinās visās uzņēmuma darbības jomās - kopumā 11 raktuvēs. ABB tehnoloģija palīdzēs palielināt produktivitāti un darbības efektivitāti, vienlaikus atbalstot visu “Managem” apakšzemes un karjeru raktuvju digitālo pārveidi.

Turpinot atbalstīt ABB partnerību ar FIA Girls on Track, ABB ir publicējusi jaunu videoklipu sērijā par sievietēm Formula E sacensībās. Video piedalās Andrea Akroida (Andrea Ackroyd), Aleksandra Simsa (Alexander Sims) veiktspējas inženiere “Mahindra Racing” komandā. Videoklipā ir aplūkots viņas ceļš uz inženiera karjeru, viņas līdzšinējā darba pieredze un izmaiņas, ko viņa redz saistībā ar attieksmi pret sievietēm sportā.

Pēc Marakešas ABB FIA Formula E pasaules čempionāts atgriezīsies Ņujorkā, kur 16. un 17. jūlijā notiks 11. un 12. posms.

Saite

Sazināties ar mums

Lejuplādes

Dalīties ar šo informāciju

Facebook LinkedIn Twitter WhatsApp