ABB, dünya yeniden işe geri döndüğünde, size özel dijital araçlar ve başlangıç hizmeti sunuyor

ABB, müşterilerinin operasyonlarının yeniden başlayabilmelerini desteklemek için üretim hatlarını yeniden başlatmaya yardımcı olacak bir destek paketi sunuyor.

Bu teklif, müşterilerin uzun süredir uyku modundaki robotlar ve operasyonlarıyla ilgili sorunları gidermelerine ve düzeltmelerine yardımcı olmanın yanı sıra, müşterilerin süreçleri optimize edebilmelerine ve bakım faaliyetlerinde daha proaktif olmalarına yardımcı olan ve hem bakım hem de üretim maliyetlerini azaltmaya yardımcı olacak birkaç ABB dijital araç içerir.

Şirket ayrıca, müşterilerin üretime hızlı ve etkili bir şekilde yeniden başlaması, yeniden başlatma sürecindeki riskleri en aza indirgemesi ve stokta doğru parçaya sahip olmalarını sağlamak için gerekli sorunları çözebilme desteği ve yedek parçaların teslimatını tanımlamaya yardımcı olacak sanal bir danışmanlık ve denetim ile müşterilerini desteklemektedir. Alternatif olarak, sahadaki mevcut eski robotlar veya manipülatörler ise robotların ömrünü uzatmak için bir üst seviyeye yükseltilebilir.

ABB Robotik ve İmalat Otomasyonu Başkanı Sami Atiya “İmalat ve üretim endüstrisi hızlanmaya başladığında, yeniden başlatmanın mümkün olduğunca düzgün ve verimli olmasını istiyoruz. Sanal eğitime, saha servis ekiplerine ve yedek parçalara ek olarak, müşterilerin ABB Ability ™ Internet Bağlantılı Servisler aracılığıyla tüm robot filolarını uzaktan izlemesine, sorunları gidermesine ve optimize etmesine yardımcı olabiliriz. Ayrıca dijital çözümlerimiz ve araçlarımız, dünya ekonomisi için bu kritik dönemde maksimum performansın sağlanmasına ve planlanmayan arıza sürelerinin önlenmesine yardımcı olabilir.” dedi .

ABB Ability ™ Internet Bağlantılı Servisler , ABB'nin dünya çapında 1000'den fazla fabrikada 9.000'den fazla robotun sağlığını ve performansını izleyen, sunan uzaktan hizmetleridir. Müşterilerin verilerini güvenli bir şekilde entegre etmelerini ve bir araya getirmelerini, tahmine dayalı analitikler uygulamalarını ve performans ile verimlilik iyileştirmelerini artırmaya yardımcı olacak bilgiler üretmelerini sağlar.

Tüm OmniCore ™ özellikli ABB robotları, kablosuz veya sabit kablolu ABB Ability ™ Internet Bağlantılı Servislere bağlanmaya hazır hale gelirken, eski robotlar, bağlı servislere erişmek için bir Servis Kutusu ile sonradan donatılabilir.

ABB, dünyanın işe dönmesine yardımcı olmak için üç kategoride araçlar ve hizmetler sunmaktadır:

Üretimin yeniden başlatılmasına yardımcı olacak araçlar ve hizmetler hakkında bilgi almak için buraya tıklayın ve sanal denetim yarlayın. https://new.abb.com/products/robotics/service/service-and-support

ABB (ABBN: SIX Swiss Ex) endüstrilerin dijital dönüşümünü yönlendiren bir teknoloji lideridir. 130 yılı aşkın bir geçmişe sahip olan ABB, müşteri odaklı, küresel olarak önde gelen dört işletmeye sahiptir: El-ektrifikasyon, Endüstriyel Otomasyon, Hareket , Robotik ve İmalat Otomasyonu, ABB Ability ™ dijital platformu tarafından desteklenmektedir. ABB’nin Güç Şebekeleri Bölümü 2020’de Hitachi’ye devredi-lecek. ABB 100’den fazla ülkede 144.000 çalışanı ile faaliyet gösteriyor. www.abb.com

ABB Robotik ve İmalat Otomasyonu , otomotivden elektroniğe ve lojistiğe kadar çok çeşitli endüstriler için yenilikçi çözümler sunan robotik, makine otomasyonu ve dijital hizmetlerde bir öncüdür. Dünyanın önde gelen robotik ve makine otomasyon tedarikçilerinden biri olarak 400.000'den fazla kurulu robotik çözümü mevcuttur. Her ölçekteki müşterilerimizin üretkenliği, esnekliği ve sadeliği artırmasına ve çıktı kalitesini artırmasına yardımcı oluyoruz. Geleceğin kolaboratif ve internet bağlantılı fabrikasına geçişle-rini destekliyoruz. ABB Robotik ve İmalat Otomasyonu 53'ten fazla ülkede 100'den fazla lokasyonda 10.000'den fazla kişiyi istihdam etmektedir. www.abb.com/robotics

Bağlantılar

Bize ulaşın

İndirmeler

Bu makaleyi paylaş

Facebook LinkedIn Twitter WhatsApp