Relion® REX610 – piyasaya sürüldü ve bütün temel güç dağıtım uygulamalarını korumaya hazır

Relion® REX610 – piyasaya sürüldü ve bütün temel güç dağıtım uygulamalarını korumaya hazır

İnovatif bir sadelik sunan REX610, gelişen güç şebekelerinde koruma ve kontrolü kolaylaştırmak amacıyla tasarlandı.

Relion® ürün ailemizin en yeni üyesi, sürekli gelişen şebekelere yönelik çoklu uygulama fonksiyonlarını inovatif bir sadelikle bir araya getiren tak ve çalıştır bir çözümdür. Dünyada enerji kullanımının 2050 yılına kadar neredeyse iki katına yükseleceğine ilişkin tahminler göz önüne alındığında, REX610, güç dağıtım şebekeleri her geçen gün daha büyük ve daha karmaşıklık bir hal alırken güvenli, akıllı ve sürdürülebilir bir elektrifikasyona destek olacak. Temel güç dağıtım uygulamaları için optimum koruma sağlayan yalın ve inovatif bir çözüm sunabilmek amacıyla ABB’nin serbestçe yapılandırılabilen çok işlevli röleler ve güvenilir koruma algoritmalarından oluşan güçlü mirasından faydalanıyor.

Muhafaza edilmesinin yanı sıra, yalnızca altı çeşidi bulunan REX610’un sipariş edilmesi, kurulumu, kullanılması ve servis sağlanması son derece kolay. Mevcut tüm işlevleri kullanılabilir kılan donanım modülleri ile sade bir tak ve çalıştır çözümüdür. Global Ürün Müdürü Martin Nykvist, konu hakkında şunları söyledi: “Tamamen modüler donanım, kapsamlı mevcut işlevsellik yelpazesi ve ürün yazılım güncellemeleri aracılığıyla yeni gelişmelere sağlanan erişim ile birlikte, kullanım ömrü boyunca herhangi bir zamanda değişebilecek koruma, haberleşme ve şebeke gereksinimlerine göre kolay ve esnek özelleştirme, değişiklik ve adaptasyon imkanı sağlıyor. Bu da REX610’u sürekli gelişen şebekeler için geleceğe dayanıklı, esnek, uygun maliyetli ve sürdürülebilir bir seçim haline getiriyor.”

REX610, öngörülebilir bakım maliyetleriyle güvenli, güvenilir ve uygun maliyetli koruma çözümleri sağlamak amacıyla gelecekte optimum kullanılabilirlik ve daha uzun anahtarlama cihazı ömrü hedefiyle yaşam döngüsü boyunca kapsamlı servisler sunuyor. Elektrik sistemleri için web tabanlı bir veri paylaşımı ve yedekleme hizmeti olan ABB Ability™ Backup Management – Data Care de bu servislere dahil. Ayrıca buradan bütün ürün yazılım güncellemelerine erişmek mümkün.

ABB, donanım yenileme pazarı özelinde, seçili bazı SPACOM röle türlerinin REX610 röleleriyle hızlı ve kolay bir şekilde değiştirilmesini sağlamak amacıyla özel olarak hazırlanmış bir yenileme adaptör seti geliştirdi. Dünya genelinde kurulum tarihi 1980’lere kadar varan 700.000’ü aşkın SPACOM rölesi mevcutken, SPACOM’dan REX610’a Röle Yenileme Programı, koruma ve kontrol sistemini kolaylıkla modernleştirmek için mükemmel bir yol sunuyor. Yenilemenin sonucunda, anahtarlama cihazının ömrü uzatılıyor, röle yaşam döngüsü boyunca sağlanan servisler tamamen kullanılabilir hale geliyor ve değişiklikler, güç koruma sisteminin gelecekteki gereksinimleri karşılayacak şekilde uyarlanmasına olanak tanıyor.

Daha fazla bilgi için lütfen REX610 ürün sayfasınıSPACOM’dan REX610’a RYP ürün sayfasını ve REX610 kampanya sayfasını ziyaret edin. Ayrıca kendinize özgü REX610 rölenizi kolaylıkla yapılandırmak ve en son ürün ve fiyat bilgilerine erişmek için kullanımı son derece kolay çevrimiçi Ürün Seçim Aracı’ndan (PST) da faydalanabilirsiniz.

Bağlantılar

Bize ulaşın

İndirmeler

Bu makaleyi paylaş

Facebook LinkedIn Twitter WhatsApp