Podmorskie rozwiązania energetyczne

ABB jest wiodącym dostawcą rozwiązań energetycznych dla przemysłu naftowo-gazowego oraz oferuje szereg specjalistycznych systemów elektroenergetycznych, napędów oraz usług serwisowych dla urządzeń o krytycznym znaczeniu dla infrastruktury podmorskiej.

Wydobycie ropy naftowej i gazu ze złóż znajdujących się w dużej odległości od lądu jest bardzo kosztowne i niesie ze sobą liczne wyzwania dla inwestorów. Instalacje podwodne położone daleko od brzegu lub odległe platformy wydobywcze może jednakże działać bardziej oszczędnie, jeśli wyeliminuje się konieczność budowy i obsługi stałej lub pływającej instalacji powierzchniowej. W ramach wsparcia operatorów w dostępie do wydajnych rozwiązań w zakresie zasilania elektrycznego i sterowania instalacją na długich dystansach, ABB oferuje kompleksowe podwodne rozwiązania energetyczne złożone z nowoczesnych elementów i związanych z nimi usług dostosowanych do określonych zastosowań produkcyjnych i przetwórczych.

Szukasz wsparcia lub informacji sprzedażowej?

Nasza oferta

Referencje

Dołącz do nas

ABBOil,Gas&Chemicals

ABBOil,Gas&Chemicals @ABBoilandgas

Register now! ABB Ability™ 800xA Asset Monitoring & Alarm Management Starter Packages webinar takes place on 19 Nov… t.co/OMKQA4ZQ4w

Select region / language

Pożyteczne informacje