Przekształtniki BORDLINE® M dla wagonów

Przekształtniki pomocnicze i ładowarki akumulatorów

Platforma przetwornic statycznych BORDLINE M dla wagonów obejmuje produkty o szerokim zakresie napięć wyjściowych, odpowiadającym standardom kolei w różnych krajach, przy zasilaniu wszystkimi systemami UIC a także rozwiązania wielosystemowe. Przekształtniki montowane mogą być zarówno w nowych, jak i w modernizowanych wagonach. Przetwornice statyczne serii BORDLINE M to kompaktowe, wytrzymałe urządzenia przeznaczone do montażu zarówno pod podłogą, jak i wewnątrz wagonu. Obsługują wszystkie standardowe napięcia AC i DC oraz różnorodne poziomy mocy. Dostępne zarówno ze zintegrowanymi ładowarkami akumulatorów, jak i jako samodzielne urządzenia. Portfolio produktów uzupełniają dodatkowe przekształtniki zasilane ze źródeł niskiego napięcia. 

Główne cechy produktu

  • Odizolowane elektrycznie źródło napięcia stałego do ładowania obwodów DC (np. akumulatorów, świateł)
  • Trójfazowe napięcie sinusoidalne do zasilania obwodów AC (np. sprężarek, rezystorów hamowania, wentylatorów)
  • Kompaktowa i zwarta budowa
  • Urządzenia dostosowane do różnych wartości napięcia wejściowego, o różnych mocach i specjalnej budowie dostępne w zależności od wymagań klienta
  •    

W celu uzyskania informacji o produktach zapewniających zasilanie poprzez sprzęgi elektryczne pojazdu, prosimy odwiedzić stronę BORDLINE® M dla lokokmotyw.

Więcej informacji znaleźć można w kartach danych produktów, dostępnych w dziale plików.

Szukasz wsparcia lub informacji sprzedażowej?

Loading documents
Select region / language